Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Reklama saloniku
(27-11-2017 19:55) #1

Reklama saloniku

Cześć Wesoly Żona prowadzi salon fryzjerski i od dawna mówi ,że chce jakoś go rozreklamować. Chce jej zrobić niespodziankę i zająć się tą reklamą. Problem w tym że nie wiem co jest teraz na "czasie". Kiedyś były tylko jakieś ulotki itp. Proszę o podpowiedzi.


(28-11-2017 20:13) #2

RE: Reklama saloniku

Fajnym sposobem na reklamę saloniku będzie na przykład oklejenie samochodu reklamą salonu. W ten sposób samochód będzie stanowił reklamę, która będzie widoczna za każdym razem jak będziecie gdzieś jechać, czy stawiać samochód na parkingu. W ten sposób najłatwiej trafić do osób z najbliższego otoczenia. W przypadku salonu kosmetycznego uważam, że to jest lepsza forma niż reklama w internecie.


(28-11-2017 21:30) #3

RE: Reklama saloniku

Dzięki za super pomysł ! Narazie zamówiłem banery i wizytówki w drukarni ale z to oklejenie na pewno rozważę. Pozdrawiam


(09-12-2017 18:59) #4

RE: Reklama saloniku

Z całą pewnością warto poszukać informacji na ten temat w Internecie..



(08-05-2018 16:16) #6

RE: Reklama saloniku

załóż jej stronkę na internecie



(25-05-2018 09:04) #8

RE: Reklama saloniku

Kilka propozycji ode mnie
własna strona www ( nie jest to drogie a jednak salon będzie wyglądał o wiele bardziej profesjonalnie)
strona na facebooku
Możecie ewentualnie przygotować jakieś gadzęty reklamowe dla klientek: https://www.opengift.pl/ Takie gadzety mogą kosztować grosze a ludzie uwielbiają wprost dostawać coś za darmo.


(31-05-2018 21:52) #9

RE: Reklama saloniku

wiesz co, według mnie najlepsze to są jednak ulotki.


(08-06-2018 13:58) #10

RE: Reklama saloniku

Może warto też zastanowić się nad reklamą w internecie?





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek