Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościReklama swojej firmy
(04-07-2017 18:39) #1

Reklama swojej firmy

W dzisiejszym społeczeństwie stworzenie dobrej kampanii dla zakupów online może być bardzo trudne. Przekonują się o tym wielcy gracze, którzy do tej pory funkcjonowali wyłącznie w sprzedaży tradycyjnej, docierając do Klienta przez sprzedaż namacalnego produktu. Tymczasem coraz większe pieniądze przechodzą z konta do konta za pomocą przelewów, co skłania coraz większe marki do położenia specjalnego nacisku na funkcjonowanie w internecie. Trendy e-commerce 2017 case study optymalizacja ecommerce mogą być dla wielu pierwszą stycznością ze sprzedażą internetową. Dzięki temu wiele firm z branży współczynnik konwersji może znaleźć własnego giganta, któremu wygeneruje konieczny zysk, ruch, a także zadba o nieposzlakowaną opinię w Internecie. Zbadanie wielu współczynników, stworzenie od podstaw doskonałej platformy sprzedażowej, kampanie reklamowe - to wielkie pieniądze niemal na wyciągnięcie ręki.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2017 18:39 przez karol552.)

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(14-05-2018 11:32) #11

RE: Reklama swojej firmy

Warto zainwestować w reklamę, inaczej firmie nie będzie w stanie się przebić na rynku wśród konkurencji. Fajnym i ciekawym gadżetem są kalendarze reklamowe, które przez cały rok będą reklamową twojej firmy.


(30-05-2018 15:43) #12

RE: Reklama swojej firmy

Skoro myślisz na zareklamowaniem swojej firmy, powinieneś wziąć pod uwagę zalety swojej firmy. Jak masz coś takiego jak elektroniczny obieg dokumentów http://www.primesoft.pl . Możesz przykładowo poinformować przyszłych klientów, że wszystkie operacje treściowe przebiegają naprawdę sprawnie i szybko. Wydaj mi się, że ludzie lubią wiedzieć o takich rzeczach.


(28-07-2018 14:51) #13

RE: Reklama swojej firmy

Ja skorzystałam z oferty https://www.labcreation.pl/. Stronę robiłam pół roku temu i wszystko poszło bardzo sprawnie. Właściwie zajęło to 3 tygodnie. Polecam.


Człowiek jest jedynym stworzeniem, które nie zgadza się być tym, czym jest.

(28-08-2018 19:11) #14

RE: Reklama swojej firmy

Wydaje mi się, że fajną, skuteczną i nie nachalną formą reklamy jest rozdawanie klientom toreb z logo firmy. Można je nabyć współpracując z firmą: http://mmflex.pl/ , która cieszy się dobrymi opiniami na internecie. Ich torby podobno są bardzo dobre jakościowo, a zlecenia wykonują błyskawicznie.


(13-09-2018 15:19) #15

RE: Reklama swojej firmy

Mój mąż założył bezpłatne konto na: https://wykonawca.taelo.pl/ i w kliku zdaniach napisał czym się zajmuje -jest hydraulikiem- po kilku dniach klienci sami zaczęli do niego dzwonić z ofertami. Dzięki temu się rozreklamował i pracy mu nie brakuje


(15-01-2019 18:42) #16

RE: Reklama swojej firmy

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że warto promować się za pomocą upominków reklamowych. Umieszczenie logo z danymi kontaktowymi na smyczy, kubku, pendrivie lub innym gadżecie pomoże dotrzeć do szerokiej rzeszy klientów. Korzystam zawsze z akcesoriów tej firmy http://lemach.pl/upominki-reklamowe.php

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2019 18:48 przez sonip.)

(25-02-2019 19:08) #17

RE: Reklama swojej firmy

Reklama firmy jest czymś bardzo ważnym. Znalazłem ostatnio coś bardzo ciekawego odnośnie udoskonalania firmy, mianowicie usługi audytorskie. Buduje to dobry wizerunek firmy poprzez odpowiednią analizę. Możecie o tym poczytac na https://www.crowe.com/pl/services/audyt .

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek