Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościreklama w internecie
(19-02-2018 15:02) #1

reklama w internecie

Witam,

jeśli poszukujesz kompleksowej opieki i doradztwa SEO - zapraszam na stronę http://vmaxmedia.pl/. Strona poleca pakiet zawierający w sobie przygotowanie strony do pozycjonowania, optymalizację oraz dostosowywanie się do bieżących działań konkurencji z całodobową pomocą konsultanta i analityka, a także pakiet indywidualny - skrojony dokładnie do potrzeb Klienta.


(02-03-2018 12:44) #2

RE: reklama w internecie

warto tez inwestować w tradycyjna reklamę. Pamiętać u upominkach dla własnych klientach. Ciekawym pomysłem na gadżet są notesy reklamowe. Notatniki reklamowe z logo mogą mieć indywidualną okładkę i własna grafikę w środku. Zobacz na stronie dostępne notesy A4 i A5(13-09-2018 15:18) #4

RE: reklama w internecie

Jednym z najtańszych (i dających najlepsze efekty!) sposobów na reklamę w internecie są strony takie jak https://wykonawca.taelo.pl/, gdzie możesz założyć darmowe konto, napisać w kliku zdaniach czym się zajmujesz i.... odbierać zlecenia mailowo lub czekać aż klient się do ciebie zgłosiOczko(23-11-2022 16:15) #6

RE: reklama w internecie

Jakie jest Wasze zdanie w temacie reklam na Instagramie, a konkretnie kupna obserwacji na Instagramie https://szybkielajki.pl/produkt/obserwac...stagramie/ ? Myślę, że warto inwestować w konta na social mediach, tam przecież jest tak dużo osób odwiedzających. Trzeba tylko zadbać, aby stać się ze swoimi zdjęciami czy filmami bardziej widocznymi.


(18-01-2023 19:34) #7

RE: reklama w internecie

Bardzo dobrze, że taki temat został poruszony.
Mam na oku ofertę www.briefme.pl tej agencji marketingowej, natomiast przed skorzystaniem chciałbym dopytać osób bardziej doświadczonych czym kierować się przy wyborze takich agencji, na co konkretnie warto zwracać uwagę?
Pozdrawiam i serdecznie zachęcam do dyskusji.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek