Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe
(21-05-2015 09:46) #1

Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe

Reklamowy Gadżet to firma z Poznania tworząca firmowe gadżety, gadżety reklamowe oraz upominki. Tworzymy przeróżne materiały ozdobione logo Państwa firmy. Działamy od 2008 roku, posiadamy doświadczenie i bogatą historię z wieloma zadowolonymi klientami w tle. Tworzymy różnorakie firmowe gadżety, od prostych, popularnych biurowych akcesoriów, przez różne opakowania i etui, pendrive po gadżety sportowe a nawet gadżety ekskluzywne, takie jak zestawy do herbaty czy zestawy do krojenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i kontaktu telefonicznego pod numerem 516 661 160.


(21-03-2016 10:57) #2

RE: Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe

A ja postanowiłem ostatnio zainwestować w porządne logo dla firm. Początkowo sądziłem, że to zbędny wydatek, ale teraz nie żałuję - jest świetnie wykonane, wygląda bardzo profesjonalnie i przyciąga nowych klientów.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2016 11:01 przez Pavel.)

(09-04-2016 02:01) #3

RE: Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe

logo w niektórych branzach rzeczywiscie ma duze znaczenie


(16-04-2016 17:40) #4

RE: Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe

Moim zdaniem w każdej branży ma duże znaczenie.


(22-04-2016 19:38) #5

RE: Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe

W branzy np. elektrycznej nikt nie patrzy na logo Jezyk1


(04-08-2016 10:38) #6

RE: Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe

Gadżety są dzisiaj coraz bardziej popularne i myślę, że warto w nie inwestować. Osobiście polecam http://www.puzzlereklamowe.pl Wydaje mi się, że to bardzo oryginalna forma reklamy.



(10-09-2017 11:08) #8

RE: Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe

Trzeba tylko trafić na dobrego i zdolnego grafika żeby projekt loga był zadowalający.


(04-12-2017 00:36) #9

RE: Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe

A co myślicie o zainwestowaniu w przypinki? Chcemy z firmą otworzyć swoje stanowisko podczas targów i potrzebujemy czegoś, co pomoże nam przyciągnąć klientów. Na ostatnich targach jedna ze współpracujących z nami firm miała przypinki z https://www.przypinki.eu/przypinki-badziki-buttony.html i to w dodatku odblaskowe! Robiło to dużą furorę i przyciągało ludzi. Chyba w tym roku też na to postawimy!


(12-02-2018 16:12) #10

RE: Reklamowy Gadżet-gadżety reklamowe

Logo to faktycznie podstawa przy działaniu firmy. Ale warto również pomyśleć o pozostałych elementach identyfikacji, bo na logo nie może się kończyć.
=== zobacz co piszą o identyfikacji====





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek