Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



rodzice a sport
(12-06-2016 00:59) #1

rodzice a sport

Hejka!
Jak mam przekonać rodziców żeby pozwolili mi chodzić na silownie? Przeciez nie ma w tym nic zlego. Pomóżcie prosze


(21-06-2016 21:52) #2

RE: rodzice a sport

Powiedz że chcesz przybrać masy i siły, zainponować dziewczynom i pokazać kolegom, że nie jesteś mięczakiem.


(01-07-2016 19:14) #3

RE: rodzice a sport

nic zlego jesli zna sie umiar. idz z nimi


(09-12-2016 14:37) #4

RE: rodzice a sport

Powiedz że to ci poprawi zdrowie i samopoczucie.



(03-08-2017 15:35) #6

RE: rodzice a sport

uzywaj argumentu zdrowia. i pasji, jesli to jest Twoja pasja....to czemu nie?


(24-12-2017 00:20) #7

RE: rodzice a sport

Ja swojemu synowi planuję kupić boisko, aby mógł trenować przed domem. Znalazłam interesującą ofertę boiska owalnego w tym sklepie > https://www.sportking.pl/boisko-owalne-p...m-26x16ft/ Boisko jest przenośne, zatem można je stosować wszędzie. Funkcjonalne, znakomicie wykonane, posiada dwie bramki, do których każdy gracz za wszelka cenę będzie trafiać swoją piłką. Poza tym kosztuje naprawdę niewiele. Ale czy ktoś może kupił takie boisko ? Chciałabym poznać opinie.


(22-05-2018 15:44) #8

RE: rodzice a sport

Bardzo ciekawe inforamcje Oczko Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się one Wesoly


Nie cieszy cię, ze możesz powiedzieć: to jestem ja, to jest moja ręka, moja noga, istnieję, naprawdę istnieję, żyję?!

(27-06-2018 13:41) #9

RE: rodzice a sport

Moim zdaniem to jest zadanie dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności i czasu.


Byli sobie przeznaczeni, chłopak i dziewczyna, dwa rozdzielone serca.

(27-07-2018 19:49) #10

RE: rodzice a sport

A może w Internecie są porady w tym temacie? Sądzę, że uda się je znaleźć Oczko


Nie mów, że jesteś słaby, że czegoś nie potrafisz, nie możesz, nie dasz rady, nie nadajesz się.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek