Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(14-05-2009 17:20) #1

Rok 2012

Co o tym sądzicie? Czy naprawdę koniec świata nastąpi w 2012? A jeśli tak to w jaki sposób? Zapraszam do dyskusji!


Ja osobiście nie wiem co mam o tym myśleć... Więc powtarzam tylko jedno: "Pożyjemy, zobaczymy". Wesoly


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(14-05-2009 17:38) #2

RE: Rok 2012

Ja się tym zbytnio nie przejmuję Zęby Dokładnie, "Pożyjemy, zobaczymy"


(14-05-2009 18:04) #3

RE: Rok 2012

Przeczytałem bardzo ciekawy artykuł.

http://www.eioba.pl/a70278/czy_ziemi_gro..._2012_roku

Co o tym sądzicie? Według mnie to może być prawdopodobne...


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(16-05-2009 18:33) #4

RE: Rok 2012

No to urządźmy sobie małą dyskusję Jezyk1
- Skoro kiedyś człowiek był rozwinięty, to czemu tak dużo czasu potrzebował, żeby znów się rozwinąć ?
- Czemu byliśmy tacy barbarzyńscy ?
- Skoro udało mu się wtedy przeżyć tę katastrofę wraz z co najmniej kilkoma tysiącami innych, to czemu się nie odbudowali ?

Tak na szybko wymyślone. Jak ktoś potrafi odpowiedzieć to zapraszam Wesoly


[Obrazek: 4453_18_05_09_8_33_01.png]

Filmy, gry, programy i wszystko co wgrywam jest tylko w celu stworzenia kopii zapasowej. Jeżeli nie posiadasz jakiegoś filmu, czy gry, lub innych w wersji oryginalnej nie wolno Ci pobierać tego pliku !

(16-05-2009 21:54) #5

RE: Rok 2012

A ja myślę, że żadnego końca świata nie będzie Wesoly
Już kilka razy mówiono, że będzie koniec świata i nic nie było.
Teraz tak samo będzie i nie ma sie czym martwić.


(18-05-2009 17:39) #6

RE: Rok 2012

Ja tam założę Ciepłe gacie, garnek na łeb i może jakoś będzie... A i zapas internetu w wiadrzeJezyk1 no i kopię hajlo na dyskietce Z_jezorem
Poczekam do 2013:

Cytat:Ludzkość zadowolona będzie z nowej ery, która skoryguje błędy minionych cywilizacji. Przyszłe pokolenia, pamiętając o dawnych błędach, wyciągną z nich naukę dla siebie jako gatunku. W ciele fizycznym dojdą do głosu nowe komórki i będziemy mogli posługiwać się większą częścią umysłu. Ludzkość posiądzie umiejętności nieznane współcześnie. Mieć będzie kontakt ze światem duchowym. Będzie zdolna za pomocą umysłu komunikować się z innymi światami. Dzięki tej metodzie ludzie będą w stanie porozumiewać się ze zwierzętami. Narodzi się nowy człowiek i nowy gatunek. Człowiek wejdzie w nowy okres kontaktów z mieszkańcami innych obszarów wszechświata. Ludzkość odłoży na bok dziecinne walki o terytoria i będzie dumna z tego, że jako gatunek rozwinęła się i nauczyła jedności ze wszechświatem. Będzie to naprawdę życie w chwale.
W przyszłości człowiek będzie różnił się od dzisiejszych ludzi w takim stopniu, w jakim my różnimy się od człowieka jaskiniowego. Proces ewolucyjny narodzi się z potrzeby przystosowania. Zmienią się składniki atmosferyczne. Inny będzie układ słoneczny, wzbogacony o nowe słońce. Dwa słońca uaktywnią komórki czerpiące energię z ich promieni. Zaspokajanie potrzeby przyjmowania pokarmu zostanie wsparte przez pokarm pochodzący z promieni słonecznych. Człowiek przekształci się w istotę o bardziej rozwiniętym umyśle. Będzie w stanie słyszeć dźwięki, których teraz nie słyszy. Będzie widzieć przez cząstki światła to, co teraz jest dla niego ukryte. Będzie mógł słyszeć i mówić za pomocą umysłu. W większym stopniu rozwinie zdolności parapsychiczne. Intuicja zostanie silnie uaktywniona. Z powodu nowych zdolności umysłowych szczerość stanie się koniecznością. Dzisiaj człowiek ukrywa uczucia i myśli, ale potem nie będzie w stanie tego uczynić. Ujawnią się motywy. Jasne będą wszelkie konszachty. Słyszalne staną się wszystkie myśli. Ludzkość zmieni swe nastawienie na pokojowe - z konieczności. Jak mógłbyś zbliżyć się do kogoś z gniewem i zawiścią w sercu? Wszelkie uczucia i myśli będą przecież natychmiast wyczuwane i słyszane przez innych. Miłość stanie się odpowiedzią na wszystkie problemy. Zmieni się na lepsze podejście człowieka do przyrody. Człowiek będzie kochał planetę i troszczył się o nią; nie będzie jej źle traktować. Pozna nowe sposoby życia na Ziemi oraz zabiegania o jej dobra. Pozostaną na Ziemi enklawy techniki. Ocalała technika zostanie wykorzystana do polepszenia życia na Ziemi. Wojnę i walkę uzna się za coś barbarzyńskiego i archaicznego. Człowieka nie będzie cieszyła żadnego rodzaju destrukcja. Na nowo doceni się życie, poszczególnych ludzi, starych i młodych

.Wraz ze zmianą gatunku ludzkiego ewolucji ulegnie muzyka, formy sztuki i wierzenia. Miniony wiek pamiętany będzie w pieśni i sztuce. Opowiadać się będzie o nim historie. Stanie się legendą.

Nowe sposoby wykorzystania energii obydwu słońc zapoczątkują postęp techniczny. Będą nowe sposoby podróżowania, nowe sposoby ogrzewania domów. Zmienią się potrzeby ludzkości. Odkryte zostaną nowe pierwiastki. Wprowadzi się w życie nowe metody porozumiewania się z innymi planetami. Za przyczyną zmian w atmosferze na Ziemi pojawi się nowa szata roślinna, a część starej zniknie. Dzisiejsze rośliny przekształcą się w nowe gatunki. Drzewa przybiorą nowe formy i kształty. Kwiaty będą jadalne. Rośliny nie tylko będą pięknie wyglądać, ale również zaczną się odżywiać innymi metodami niż dotychczas. Rośliny trujące przybiorą inne kolory, aby ostrzegać ludzi. Wody Ziemi płynąć będą w innych kierunkach. Zmniejszy się liczebność ludzi, stąd człowiek gardzić będzie wszystkim, co umniejsza szeregi ludzkie. Człowiek komunikować się będzie nie tylko z duchem, ale i z królestwem zwierząt. Zwierzęta posiadają ogromny zasób wiedzy i nauczą człowieka wiele na temat praw rządzących przyrodą. Pokażą mu, które rośliny i zioła służą za lekarstwa, a które za żywność. Człowiek nauczać je będzie o świecie ducha. We wszystkich dziedzinach przyrody panować będzie duch współpracy. Te zwierzęta, które w przeszłości były mięsożerne, znajdować będą pokarm wśród roślinności. Spadnie spożycie mięsa i nie będzie ono już takim problemem jak dziś. Będą inne zwierzęta bezrozumne, służące za źródło pokarmu.

Dzięki ocalałym enklawom techniki przetrwa wiele z tego co dobre w dzisiejszym świecie. Dzisiejsza technika stanie się zalążkiem przyszłej, zrodzą się z niej nowe pomysły i koncepcje. W niektórych dziedzinach nauki technologie będą tak odrębne, że trudne do rozpoznania.

Ciało nauczy się regenerować za pomocą zdolności umysłowych. Ciało zapadać będzie w głęboki sen, w trakcie którego zostanie poddane reenergetyzacji i przeformowaniu komórek w ramach przygotowań do uzdrowienia.

Istoty pozaziemskie przekażą wiele wiedzy z zakresu sztuki lecznictwa. Nauczą nas na nowo starych, zapomnianych sztuk jak np. sztuki przemieszczania ciężkich bloków skalnych za pomocą sił umysłu. Dzisiaj nazywamy to lewitacją. Umiejętność lewitacji będzie nam pomocna w budowie wielkich hal i miejsc spotkań, we wznoszeniu domu z nowych materiałów i o nowych wymiarach, pomagać nam będzie w przechodzeniu przez rzeki i jeziora oraz w sprowadzaniu materiałów budowlanych z dużych odległości. W nowej erze wykorzystywane będą różne rodzaje energii, takie jak miłość, światło i wiele innych.

Ziemia stanie się członkiem Wszechświata i zajmie miejsce pośród jego społeczności.

Wtedy serwerownia google padnie, a hajlo będzie najpopularniejszą stroną na Świecie (nie będzie innej Z_jezorem)


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(18-05-2009 18:39) #7

RE: Rok 2012

My tu o koncu swiata, a Tobie sie na zarty zebralo Z_jezorem


(18-05-2009 18:49) #8

RE: Rok 2012

Cytat:Ja tam założę Ciepłe gacie, garnek na łeb i może jakoś będzie... A i zapas internetu w wiadrzeTongue no i kopię hajlo na dyskietce Z_jezorem
Poczekam do 2013:

xD xD xD Ja zbuduję bunkier Jezyk1 Na pewno przetrzyma falę milionów metrów sześciennych wody Zęby Zapomniałeś jeszcze o widłach jakby ufoludy zaatakowały Jezyk1


[Obrazek: 4453_18_05_09_8_33_01.png]

Filmy, gry, programy i wszystko co wgrywam jest tylko w celu stworzenia kopii zapasowej. Jeżeli nie posiadasz jakiegoś filmu, czy gry, lub innych w wersji oryginalnej nie wolno Ci pobierać tego pliku !

(18-05-2009 18:52) #9

RE: Rok 2012

Na dzidę ich. Jezyk1

A tak na serio, koniec świata to koniec świata, mówi się trudno wszystko "jebitnie". I tak prędzej czy później czeka mnie śmierć ;/


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(19-05-2009 17:05) #10

RE: Rok 2012

Tu raczej nie ma się nad czym zastanawiać. Jezyk1
Gdyby to było coś pewnego to przecież już świat by szalał. Jezyk1
To wszystko tylko głupie spekulacje. Oczko


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek