Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Rzucanie palenia
(28-12-2012 14:53) #1

Rzucanie palenia

Czy łatwo jest rzucić palenia? Czy te plastry, które reklamuje nasza telewizja naprawdę mogą zdziałać aż takie cuda?


(30-04-2014 15:11) #2

RE: Rzucanie palenia

Próbowałam z nimi i się nie udało, nie mogłam np pić piwa bez palenia.


(05-12-2014 10:02) #3

RE: Rzucanie palenia

nie wierzę w te cudowne plastry i tablektki - albo sie chce rzucic albo nie. ja np rzucałam 3 razy i caly czas wracam, najczesciej przy alkoholu :/


(09-12-2014 15:51) #4

RE: Rzucanie palenia

Wydaje mi się, że jesli ktoś naprawdę chce rzucić palenie to to zrobi - wszystko zalezy od motywacji !


(02-02-2015 10:55) #5

RE: Rzucanie palenia

Moja silna wola starcza na bardzo krótko. U mnie problem palenia połączony był z zaburzeniami żywienia i pomógł mi w tym swoisty "odwyk". Spędziłam 3 tygodnie w ośrodku w Pile http://www.medbiz.pl/niepubliczny-specja...a-15030999 i tam mi pomogli na tyle, że teraz problem mam pod kontrolą. Warto spróbować, jak sam nie masz siły zmierzyć się z nałogiem.


(02-03-2015 10:36) #6

RE: Rzucanie palenia

I alkohol i papierosy to jedne z większych problemów. Gorszy może być tylko hazard. Na stronie http://versusmed.com.pl jest cała oferta, która powiększa się według potrzeb ludzi. Fajne jest to, że ośrodek jest zamknięty, co zwiększa szansę wyjścia z problemu, bo otoczenie nas nie kusi, by powrócić do picia. Podobnie jest z papierosami.


(15-05-2015 13:54) #7

RE: Rzucanie palenia

Mnie się udało dzięki silnej woli wytrwać już trzy dni. Mam motywację - nie chcę smrodu w nowym samochodzie. Ale aż mnie skręca.
Wesoly


(30-10-2015 15:35) #8

RE: Rzucanie palenia

Mi pomógł e-papieros także polecam :-)



(27-09-2018 14:22) #10

RE: Rzucanie palenia

Powiem Ci, że wszystkie reklamowane sposoby na rzucenie palenia u mnie niestety zawiodły. Dopiero używanie olejków Medihemp przyniosło pozytywne rezultaty. Nie czuję głodu tytoniowego a dodatkowo poprawił się wygląd mojej cery.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek