Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Samobójstwo ->Odwaga czy tchórzostwo?
(23-07-2010 16:34) #1

Samobójstwo ->Odwaga czy tchórzostwo?

Tak jak w temacie, co na ten temat myślicie?


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(24-12-2012 20:27) #11

RE: Samobójstwo ->Odwaga czy tchórzostwo?

Głupota, głupota, głupota i jeszcze raz głupota.


(23-04-2015 17:58) #12

RE: Samobójstwo ->Odwaga czy tchórzostwo?

jak dla mnie tchórzostwo, strach przed życiem, zwłaszcza gdy ma się lat naście, 20 czy 30 :/ no w starszym wieku też nie rozumiem, wtedy osoby najgorsze przeszły i powinny cieszyć się życiem, jak dostało się ten dar, jakim jest życie trzeba z niego korzystać mimo wszystko, bo gdy przychodzi wiosna i kwitnie wszystko w okół, to wystarczy ten widok, by uśmiechać się i cieszyć Wesoly jak kogoś interesują takie tematy to polecam przeczytać ten tekst: http://www.biomedical.pl/psychologia/smi...-3071.html mocne!


(06-11-2015 18:34) #13

RE: Samobójstwo ->Odwaga czy tchórzostwo?

Dla mnie to choroba, raczej jej skutek.


(17-12-2015 11:49) #14

RE: Samobójstwo ->Odwaga czy tchórzostwo?

(24-12-2012 20:27)natusiek9319 napisał(a):  Głupota, głupota, głupota i jeszcze raz głupota.

Psycha ludzka jest tak nieobliczalna, że nigdy nie wiadomo,kiedy coś przestanie trybić. Znałem normalnych ludzi, poukładanych spokojnych aż tu nagle jeb i się wysypali emocjonalnie i koniec.


(08-02-2016 13:24) #15

RE: Samobójstwo ->Odwaga czy tchórzostwo?

Nigdy nie wiadomo co komu odbije...


(18-04-2016 10:27) #16

RE: Samobójstwo ->Odwaga czy tchórzostwo?

Smobójstwo to na pewno głupota. Ale czy tchórzostwo czy tez odwaga to ciężko osądzić.... Ja nie dałbym rady zrobić sobie samemu krzywdy...więc trzeba mieć odwagę żeby to zrobić....ale z drugiej strony tylko tchórz woli śmierć niż konfrontację z problemami...





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek