Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Samochód "marzeń"
(22-05-2009 19:49) #1

Samochód "marzeń"

Napiszcie jakie samochody wam się podobają. Zęby Tylko bez takiego znów rozmarzania się. Jezyk1 Tak w granicach rozsądku. Jezyk1 Nie wymieniamy hammerów, porshe, mustangów, ferrari itd. Jezyk1


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(28-12-2016 23:28) #21

RE: Samochód "marzeń"

Jeśli samochód marzeń to będzie to mercedes GLA lub Audi Q5. Uwielbiam SUVy i suvovate auta, więc czasami nieco szaleję i umawiam się na jazdy próbne - to nic nie kosztuje, a pozwala na chwilę poczuć się tak, jakby się już spełniało marzenia. Wiem do czego dążę w przyszłości i tego "posmakowałam" - tak już mam.
W trzeciej kolejności zwróciłabym uwagę na Outlandera Pheva Oczko Ale faworyt to zdecydowanie merol, zwłaszcza, że GLA jeździ GOPR Oczko Wrażenie robi też system asekuracyjny (nie wiem, czy tak to się fachowo nazywa) mercedesa - w całej Europie, jeśli tylko coś się stanie, to masz do pomocy asystentów. No i bardzo wygodna zmiana biegów przy kierownicy - bałam się jej przed jazdą próbną, ale okazała się naprawdę prosta w obsłudze Wesoly


(20-02-2017 13:48) #22

RE: Samochód "marzeń"

Ja jakiś czas temu przeszdłem sie do salonu. Okazuje się że taka klasa A w cale nie jest samochodem nie osiągalnym dla zwykłego człowieka. Jeżeli weźmiesz leasing to naprawdę fajną opcję taki salon może Ci zaproponować. Dodatkowo zwróć uwagę, że jest teraz początek roku i jeszcze, gdzie niegdzie możesz złapać fajną cenę saochodu z wyprzedaży Zęby


(12-04-2017 19:39) #23

RE: Samochód "marzeń"

Ja lubię podróżować taxówką (szczególnie po imprezie Jezyk1). Mieszkam w Nowym Sączu i korzystam z usług taxi nowy sącz . Jest możliwość płacenia u nich kartą Oczko Ceny u nich są bardzo konkurencyjne. Dla stałych kiljentów mają zniżki.


(09-05-2017 09:32) #24

RE: Samochód "marzeń"

Sam kiedyś marzyłem o jakimś luksusowym aucie. Obecnie myślę o wiele bardziej życiowo ponieważ sam planuję sobie na dniach kupic jakiś samochód I spodobała mi sie calkiem nowa Dacia sandero:
http://www.all-moto.pl/dacia-sandero-osz...hatchback/

Zobaczcie sobie Samochód nie jest taki drogi a prezentuje się całkiem ciekawie ( myślę że byłaby wygodna do miasta).


(30-06-2017 11:52) #25

RE: Samochód "marzeń"

Jak hatchback to w sumie nie wiem czy nie byłaby lepsza klasa A - lekko droższa ale znacznie lepszej jakosci podzespoły.


(12-07-2017 09:22) #26

RE: Samochód "marzeń"

(30-06-2017 11:52)racinka napisał(a):  Jak hatchback to w sumie nie wiem czy nie byłaby lepsza klasa A - lekko droższa ale znacznie lepszej jakosci podzespoły.

A co to znaczy lekko droższa? Oczko No i jak kupić z pewnego źródła jak cie nie stać no nówkę...


(12-07-2017 10:30) #27

RE: Samochód "marzeń"

[/quote]

A co to znaczy lekko droższa? Oczko No i jak kupić z pewnego źródła jak cie nie stać no nówkę...
[/quote]

Lekko drozsza to znaczy 40-50 za jednoroczniaka w dobrym stanie Szukaj na Otomot Wesoly Polecam Auto-Idea dealer Mercedesa.


(12-07-2017 10:51) #28

RE: Samochód "marzeń"


A co to znaczy lekko droższa? Oczko No i jak kupić z pewnego źródła jak cie nie stać no nówkę...
[/quote]

Lekko drozsza to znaczy 40-50 za jednoroczniaka w dobrym stanie Szukaj na Otomot Wesoly Polecam Auto-Idea dealer Mercedesa.
[/quote]

To nie jest mało, acz znacznie mniej niż nówka, spadki wartości w pierwszych dwóch latach są chyba największe nie?


(02-08-2017 23:49) #29

RE: Samochód "marzeń"

(27-12-2016 15:53)Halinka napisał(a):  
(06-12-2016 18:41)Spirita napisał(a):  Ostatnio zwróciłem uwagę na...sam byłem zaskoczony bo fajna linia. I modny ciemnozielony matowy. No to mercedes był. Naprawdę nieźle wyglądają te nowe.

Powiem ci że przekonałaś mnie Tancze Te nowe mercedesy... Bo Mercedes Benz tylko jeden model. WTF?...

Jak to jeden model? Mnóstwo! Wejdź na stronę merca lub pojedź do salonu na jazdę próbną! Z żadnej strony nie dowiesz się tyle ile suadając za kierownicą! Naprawdę tam fachowcy pracują i rzetelnie doradzą co i jak z samochodem :-)


(10-09-2017 20:34) #30

RE: Samochód "marzeń"

(02-08-2017 23:49)Spirita napisał(a):  
(27-12-2016 15:53)Halinka napisał(a):  
(06-12-2016 18:41)Spirita napisał(a):  Ostatnio zwróciłem uwagę na...sam byłem zaskoczony bo fajna linia. I modny ciemnozielony matowy. No to mercedes był. Naprawdę nieźle wyglądają te nowe.

Powiem ci że przekonałaś mnie Tancze Te nowe mercedesy... Bo Mercedes Benz tylko jeden model. WTF?...

Jak to jeden model? Mnóstwo! Wejdź na stronę merca lub pojedź do salonu na jazdę próbną! Z żadnej strony nie dowiesz się tyle ile suadając za kierownicą! Naprawdę tam fachowcy pracują i rzetelnie doradzą co i jak z samochodem :-)

Zdecydowanie polecam wizyte w Łomiankach w salonie mercedesa Aurto idea, genialnna obsluga, bardzo pomocna.. nie dosc ze odpowiedza na wszystkie pytania to jeszcze doradza i pozwola sie przejechac...Oczko





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek