Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Samochód "marzeń"
(22-05-2009 19:49) #1

Samochód "marzeń"

Napiszcie jakie samochody wam się podobają. Zęby Tylko bez takiego znów rozmarzania się. Jezyk1 Tak w granicach rozsądku. Jezyk1 Nie wymieniamy hammerów, porshe, mustangów, ferrari itd. Jezyk1


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

Strona 5 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(17-07-2018 18:15) #41

RE: Samochód "marzeń"

Mnie podobają się motocykle. Nie zamieniłabym mojego na żaden samochód.


(23-07-2018 11:29) #42

RE: Samochód "marzeń"

Auto najlepiej kupić w salonie, ale a propo, co sądzicie o bezpieczeństwie? Dla mnie kluczowe jest bezpieczeństwo. Nie potrafię sobie poradzić bez odpowiedniego zabezpieczenia. Na stronie internetowej https://www.continental-opony.pl/transport jest mnóstwo ofert opon, które zapewniają naprawdę solidną jazdę. Ostatnio wymienialiśmy też klocki hamulcowe i wraz z nowymi oponami komponują się rewelacyjnie! Teraz czujemy się naprawdę mega bezpiecznie!


(25-10-2018 09:14) #43

RE: Samochód "marzeń"

hmmm ja swój samochód już chyba mam Wesoly kupiliśmy mazdę w salonie Klimczak tutaj u nas w Częstochowie. Jeździ się bardzo przyjemnie ale mieliśmy okazję naprawdę wszystko przetestować, jechać na jazdę próbną no i skonfigurować samochód dokładnie pod nasze potrzeby


(17-07-2022 15:43) #44

RE: Samochód "marzeń"

Każdy z nas będzie miał coś innego na myśl o samochodzie swoich marzeń. To jest właśnie piękne bo w ten sposób możemy szukac inspiracji. Posiadając jeden samochód przez dobrych kilka lat, z pewnością mamy pragnienie zmiany go na coś lepszego. W dzisiejszych czasach z pewnością nie możemy narzekać na brak możliwości jeżeli chodzi o wybór. Dlatego w pierwszej kolejności zadajmy sobie pytanie, jakie cechy zadecydują o konkretnym wyborze? Dla mnie jest to zdecydowanie niezawodność gdyż potrzebuję samochodu każdego dnia. Jeżeli chodzi o niezawodne marki to jedną z takich jest Renault - https://www.renault.pl/poznaj-serwis-renault.html W razie jakichkolwiek problemów, serwis załatwi wszystki usterki w bardzo krótkim czasie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2022 18:44 przez MateuszBrzeczyk.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek