Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Samookaleczanie.
(02-08-2010 13:21) #1

Samookaleczanie.

Co sadzicie o samookaleczaniu?
Jest to wg. Was choroba psychiczna czy zagłuszenie bólu psychicznego bólem fizycznym?
Mieliście kiedyś z tym problemy?
Co sadzisie o osobach, które się samookaleczają?


(02-08-2010 13:28) #2

RE: Samookaleczanie.

Są to często osoby bardzo osamotnione i nieszczęśliwe, które przez samookaleczanie się chcą ulżyć swojemu bólowi. Sama osobiście nie znam takiej osoby, ale na pewno należy takiej osobie pomóc.


(09-06-2011 18:18) #3

RE: Samookaleczanie.

Takie osoby chcą tylko żeby ktoś je zauważył,pomógł im i wysłuchał,tylko nikt nie zauważa tego i osoby popełniają samobójstwo,robia takie coś bo są samotne,odtrącone,straciły wiarę i nadzieję w życie bo były wiele razy odtrącone i boleśnie zranione.Milczenie jest największym wołaniem o pomoc.Sam to robiłem przed popełnieniem samobójstwaSmutek


(09-06-2011 20:33) #4

RE: Samookaleczanie.

Szczerze mówiąc nie rozumiem jak można zadawać sobie ból...
Nie rozumiem.
Sądzę iż jest to jakaś bardzo poważna choroba psychiczna.



(09-06-2011 18:18)Duch napisał(a):  Sam to robiłem przed popełnieniem samobójstwaSmutek
Zabrzmiało jakbyś je popełnił.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(09-06-2011 20:44) #5

RE: Samookaleczanie.

To nie zawsze jest choroba, ja jak miałam 15,16 lat to zdarzało się, że potrafiłam dźgać się ostrym kluczem po rękach. Ale już z tym skończyłam.


(09-06-2011 20:48) #6

RE: Samookaleczanie.

Źle się wyraziłem jak chciałem popełnić samobójstwo.


(17-06-2011 23:51) #7

RE: Samookaleczanie.

Uważam, że zazwyczaj jest to zagłuszanie bólu psychicznego tym fizycznym, choć nie zawsze.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2012 21:59 przez winek.)

(28-09-2011 19:44) #8

RE: Samookaleczanie.

Pewien czas temu sama bym pochwalała ten sposób(na szczęście nie próbowałam). Lecz z czasem zmieniły się moje ideologie. Dziś uważam, że to jest nieudolna próba ucieczki od kłopotów, bo przecież gdy to się zrobi to zostają ślady i wspomnienia naszych porażek.

ps.
i idzie się do piekła





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek