Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Seks przez internet
(06-09-2010 13:55) #1

Seks przez internet

<WYPOSAŻONY> Część GORĄCA. Jak wyglądasz?
<GORĄCA> Mam na sobie czerwoną, jedwabną bluzeczkę, spódniczkę mini i buty na obcasie. Codziennie trenuje jogging. Jestem perfekcyjna, mam wymiary 90-60-90. A Ty jak wyglądasz?
<WYPOSAŻONY> Mam 190 cm wzrostu i ważę 110 kg. Mam na sobie bokserki z wyprzedaży w markecie. Mam również na sobie koszulkę z plamkami z sosu, które zostały po obiedzie. Śmiesznie pachnie ten sos...
<GORĄCA> Chce Ciebie. Będziesz kochać się ze mną?
<WYPOSAŻONY> OK!!!
<GORĄCA> Jesteśmy w mojej sypialni. Łagodna muzyka sączy się z głośników, na mojej szafce i na stoliku stoją zapalone świeczki. Spoglądam w Twoje oczy i uśmiecham się. Moje dłonie dotykają Twojego ciała, znajdując drogę do Twojego krocza i zaczynają masować Twojego olbrzyma.
<WYPOSAŻONY> Zaczynam się pocić, mam duszności.
<GORĄCA> Podnoszę Twoją koszulkę i zaczynam całować Twój tors
<WYPOSAŻONY> Teraz ja rozpinam Twoją bluzeczkę.
<GORĄCA> Mroczę delikatnie...
<WYPOSAŻONY> Chwytam Twoją bluzkę i zdejmuję ją z Ciebie powoli...
<GORĄCA> Odrzucam głowę do tylu i bluzka rozkosznie ześlizguje się po mojej skórze. Ściskam Twojego olbrzyma szybciej...
<WYPOSAŻONY> Moją ręką szarpnęło niespodziewanie i rozrywam Twoja bluzkę. Przepraszam!
<GORĄCA> Nie szkodzi, nie była droga.
<WYPOSAŻONY> Zapłacę Ci za nią.
<GORĄCA> Nie przejmuj się. Mam założony czarny biustonosz. Moje piersi unoszą się i opadają w tempie mojego coraz szybszego oddechu...
<WYPOSAŻONY> Plączę się z zapięciem Twojego stanika. Myślę, że się zaciął. Masz tu jakieś nożyczki?
<GORĄCA> Chwytam Twoją dłoń i całuję ją delikatnie. Sięgam do tylu i rozpinam zapięcie. Biustonosz ześlizguje się po moim ciele. Powietrze oddziałuje na moje piersi, moje sutki twardnieją...
<WYPOSAŻONY> Jak to zrobiłaś? Podnoszę stanik i sprawdzam zapięcie.
<GORĄCA> Wyginam plecy w łuk. Och kochanie!!! Chce czuć Twój język na całym ciele...
<WYPOSAŻONY> Zostawiam stanik. Liżę Twoje piersi. One są miłe!
<GORĄCA> Bawię się Twoimi włosami i całuję Twoje ucho...
<WYPOSAŻONY> Nagle kichnąłem. Twoje piersi pokryte są śliną i flegmą.
<GORĄCA> Co?
<WYPOSAŻONY> Przepraszam, naprawdę nie chciałem.
<GORĄCA> Ścieram to pozostałościami mojej bluzki.
<WYPOSAŻONY> Ok, wiec ja zrzucam z Ciebie tą mokrą bluzkę.
<GORĄCA> Zdejmuje Twoje spocone bokserki i bawię się Twoim twardym narzędziem.
<WYPOSAŻONY> Piszcze jak kobieta! Masz lodowate ręce!
<GORĄCA> Unoszę moja spódniczkę. Zdejmij moje majteczki.
<WYPOSAŻONY> Zdejmuje Twoja bieliznę. Mój język pieści całe Twoje ciało i zbliża się do Twojej... Czekaj chwilkę...
<GORĄCA> Co się stało?
<WYPOSAŻONY> Połknąłem Twój włos łonowy i krztuszę się nim!
<GORĄCA> Wszystko w porządku?
<WYPOSAŻONY> Mam problem z kaszlem, zaczynam się dusić i czerwienic.
<GORĄCA> Jak Ci mogę pomóc?
<WYPOSAŻONY> Biegnę do kuchni potykając się o meble, szukam szklanki. Gdzie trzymasz szklanki?
<GORĄCA> W szafce z prawej strony zlewu.
<WYPOSAŻONY> Wypijam kubek wody. Już mi lepiej.
<GORĄCA> Wróć do mnie kochasiu...
<WYPOSAŻONY> Już tylko kubek umyję.
<GORĄCA> Czekam rozpalona w łóżku...
<WYPOSAŻONY> Osuszam kubek i chowam go do szafki. Wracam do sypialni. Tu jest ciemno, chyba zabłądziłem, gdzie jest sypialnia?
<GORĄCA> Ostatnie drzwi z lewej strony korytarza.
<WYPOSAŻONY> Znalazłem.
<GORĄCA> Zrywam z Ciebie bokserki. Jęczę z rozkoszy, pragnę Cie strasznie...
<WYPOSAŻONY> Ja Ciebie też.
<GORĄCA> Zdjęłam Twoje gatki. Całuję Cię namiętnie - nasze rozpalone ciała naciskają na siebie...
<WYPOSAŻONY> Twoja twarz wciska moje okulary w moja twarz, to boli.
<GORĄCA> To czemu ich nie zdejmiesz?
<WYPOSAŻONY> Ok, zdejmuje okulary, ale źle bez nich widzę. Kładę je na nocnym stoliku.
<GORĄCA> Przewracam się w łóżku, zrób to wreszcie kotku!!!
<WYPOSAŻONY> Dobrze, ale muszę się odlać. Na ślepo idę do ubikacji.
<GORĄCA> Ale pospiesz się mój kochanku...
<WYPOSAŻONY> Znalazłem łazienkę, ale jest w niej ciemno. Wyszukuje dotykiem toalety. Unoszę klapę.
<GORĄCA> Kochasiu niecierpliwe się...
<WYPOSAŻONY> Daję radę, potrzebuje umyć ręce ale nie mogę znaleźć umywalki. Ałła!!!
<GORĄCA> Co znowu ?
<WYPOSAŻONY> Właśnie zdałem sobie sprawę z tego, ze nasikałem do Twojego kosza na pranie. Przepraszam jeszcze raz. Już wracam na ślepo do sypialni.
<GORĄCA> Tak, czekam.
<WYPOSAŻONY> Teraz włożę mojego... no wiesz... sprzęt... w Twój kobiecy... ten... sprzęt.
<GORĄCA> Tak! Zrób to! Teraz!
<WYPOSAŻONY> Pieszczę Twój tyłeczek, to takie przyjemne. Całuję Twoja szyję. Oho, mam mały problem...
<GORĄCA> Poruszam tyłeczkiem w tył i naprzód jęcząc! Nie wytrzymam dłużej! Wejdź we mnie! Przeleć mnie teraz!!!
<WYPOSAŻONY> Jestem flak.
<GORĄCA> Co?
<WYPOSAŻONY> Jestem miękki. Nie mam erekcji.
<GORĄCA> Wstaje, odwracam się i patrze z niedowierzaniem na Ciebie.
<WYPOSAŻONY> Siadam ze smutkiem na twarzy. Mój penis jest miękki. Założę okulary, może zobaczę co jest nie tak.
<GORĄCA> Nie, nieważne. Ubieram się. Zakładam bieliznę i moją mokrą bluzkę.
<WYPOSAZONY> Nie, zaczekaj! Teraz ja w pospiechu staram się znaleźć nocny stolik. Dotykam stolika, a szukając okularów przewracam puszki z perfumami, zdjęcia i Twoje świeczki!
<GORĄCA> Zapinam bluzkę. Ubieram buty.
<WYPOSAŻONY> Czekaj! Znalazłem okulary! Zakładam je. O mój Boże! Jedna z Twoich świeczek poszła na firankę i teraz firanka się pali! Zszokowany patrzę na to!
<GORĄCA> Idź do diabla. Wylogowuje się frajerze!
<WYPOSAZONY> A teraz zajął się dywan! O nieeeeeeeeee...
odchodzi ~GORĄCA





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek