Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościSeksualne ustawodawstwo cz.I (16+)
(19-08-2011 22:05) #1

Seksualne ustawodawstwo cz.I (16+)

Tekst zawiera zbiór kilkunastu absurdalnych przepisów prawnych obowiązujących w USA.
Miłej lektury.

Spożywałeś czosnek, cebule i tuńczyka? Pewnie masz nieświeży oddech, więc zapomnij o seksie z żoną. Żaden mężczyzna nie może się kochać z małżonką, jeśli ma nieświeży oddech - prawo w Alexandrii (Minnesota).
Jeśli "ukochana" sobie zażyczy "kochaś" musi umyć zęby.

Iowa, miasto: Ames. Ostrzega się mężulków, że po seksie nie mają prawa wypić więcej jak trzy łyki piwa, dopóki leżą w łóżku i trzymają żonę w ramionach.

Montana, miasto: Bozeman. Jest tam prawo, które zakazuje wszelkiej aktywności seksualnej przed domem, po zachodzie słońca, jeśli żądni seksu są jak ich natura stworzyła. Jednak wystarczy być w skarpetkach i nie łamie się prawa.

Hotelarze w Hastings ( Nebraska ) są zobowiązani zaopatrzyć każdego gościa hotelowego w czystą i wyprasowaną koszulę nocną. Żadna para, nawet jeśli to jest małżeństwo, nie może spać nago. I nie mogą uprawiać seksu,
jeśli nie założą jednej z tych czystych, białych, bawełnianych koszul nocnych.

Ekstremalny sport w postaci skoków spadochronowych na Florydzie dla samotnych kobiety, rozwódek a także wdów jest zabroniony w niedzielne popołudnia.


Carlsbad ( Nowy Meksyk ): podczas przerwy obiadowej żadna para nie powinna oddawać się seksualnym uniesieniom w zaparkowanym samochodzie, chyba że posiada odpowiednie zasłonki.

Neavada. Sex bez prezerwatywy jest uważany za nielegalny.

Spokojny seks w samochodzie tylko w Coeur d'Alene ( Idaho ). Policjant w celu skontrolowania pojazdu nie może podejść do samochodu i zapukać w szybę. Jeśli "zachodzi uzasadnione podejrzenie, że osoby znajdujące się samochodzie odbywają stosunek seksualny" policjant zobowiązany jest zaparkować swój samochód za "podejrzanym", zatrąbić 3 (słownie: trzy) razy, następnie odczekać dwie minuty, by móc podejść i skontrolować pojazd.

Hodujesz łosie, a mieszkasz w Fairbanks ( Alaska ) ?
Uważaj: prawo zabrania łosiom uprawiać seks na ulicach miasta.

Uprawianie seksu w samochodzie jest zabronione, chyba że akt seksualny ma miejsce w samochodzie zaparkowanym na prywatnej posesji. Detroit.

Michigan: kobieta nie może obciąć włosów bez zgody męża.

Ona szczytuje, a ty masz giwerę pod ręką i swędzi cię nacisnąć spust dla podwyższenia adrenaliny? Uważaj! W Connorsville ( Wisconsin ) żaden mężczyzna nie powinien używać broni, podczas gdy jego partner przeżywa orgazm.

Robisz sobie dobrze ręką podczas podglądania osób uprawiających sex w samochodzie? W Clinton ( Oklahoma ) prawo zakazuje tego typu masturbacji.

.Jakakolwiek para kochająca się w aucie i przypadkowo nawet używająca podczas swego lubieżnego aktu klaksonu, może być umieszczona w więzieniu - prawo New Jersey.

Wyciąg z prawa Kentucky: "Żadna kobieta nie powinna przebywać w pobliżu autostrady w stroju kąpielowym, jeśli nie towarzyszy jej co najmniej dwóch mężczyzn lub jest nieuzbrojona".

W Los Angeles (Kalifornia), mąż może w zgodzie z prawem bić żonę skórzanym pasem lub rzemień, pod warunkiem że pas nie jest szerszy od 2,5cm, chyba że odbędzie się to za przyzwoleniem żony. Zgoda powinna mieć miejsce przed zdarzeniem.

W Maryville (Missouri), kobiety objęte są zakazem noszenia gorsetów ponieważ "przywilej podziwiania kształtów i krągłości ciał młodej kobiety nie powinien być w żaden sposób utrudniony dla czystej krwi amerykańskich mężczyzn".

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek