Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościSeksualne ustawodawstwo cz.II (16+)
(19-08-2011 22:07) #1

Seksualne ustawodawstwo cz.II (16+)

Część II dziwnych, absurdalnych praw obowiązujących w USA w różnych stanach, a także kilka z całego świata - wszystkie wiążące się z seksem i jego hmmm....


Prawo w Helena ( Montana ) mówi, że kobieta nie może tańczyć na stole w knajpie albo barze, jeżeli jej ubranie waży mniej jak 1,2 kg.

Newcastle (Wyoming): zakuje się parom uprawiać seks w sklepowej chłodni, gdzie przechowywane jest mięso.

W Norfolk (Virginia), kobieta nie może wyjść nie założywszy gorsetu. Powołano tam specjalną grupę złożoną z mężczyzn zwaną "Gorsetowa Inspekcja".

W Oblong (Illinois) karalne jest uprawianie miłości podczas polowania lub wędkowania w dniu własnego ślubu.

Każdy pokój w hotelach w Siuox Falls (Południowa Dakota), musi posiadać dwa łóżka. Łóżka muszą oddalone od siebie minimum 61cm w przypadku, jeśli para wynajmuje pokój tylko na jedną noc.
Zabronione jest odbywanie stosunku na podłodze pomiędzy łóżkami.

Prawo Tremonton (Utah) stanowi, że żadna kobieta nie może uprawiać seksu podczas jazdy karetką. W przypadku złamania zakazu imię i nazwisko kobiety jest drukowane na łamach lokalnej prasy. Mężczyzna nie ponosi żadnych konsekwencji.

Stan Utah ogłosił za nielegalny wszelki sex z partnerem, który nie jest współmałżonkiem. Cudzołóstwo, seks oralny i analny, masturbacja są uważane za zboczenie i mogą prowadzić do aresztowania. Seks ze zwierzętami - jeżeli nie jest uprawiany dla pieniędzy - jednakże nie jest uznawany za zboczenie. Poligamia - w przypadku misjonarza akceptowana - jest jedynie wykroczeniem.

W Ventura (California) koty i psy nie mogą się gzić bez zezwolenia.

Jedyną akceptowalną pozycją seksualną w Waszyngtonie jest "po bożemu". Wszelkie inne uznawane są za nielegalne.

Żaden mężczyzna nie może przeklinać podczas seksu w Willowdale (Oregon).

W stanie Waszyngton pod żadnym pozorem nie można współżyć z dziewicą. Oczywiście z wyłączeniem nocy poślubnej.

W Libanie mężczyźni mogą odbywać stosunki seksualne ze zwierzętami, ale jedynie płci żeńskiej. W przypadku zwierząt płci męskiej jakiekolwiek seksualne zbliżenia karane są śmiercią (bardzo sensowne).

W Bahrajnie lekarz może badać kobiece narządy rozrodcze, ale objęte jest to ograniczeniem zakazującym patrzenia bezpośrednio. Musi korzystać z lustrzanego odbicia.

Karą za masturbację w Indonezji jest ścięcie głowy.

Guam. Praca pewnych mężczyzn polega na podróżowaniu po kraju i rozdziewiczaniu młodych kobiet, które płacą im za możliwość uprawiania seksu pierwszy raz... Powód: prawo zabrania tego dziewicom aż do ślubu.

W Hong Kongu zdradzona żona może zabić męża, ale pod warunkiem, że zrobi to gołymi dłońmi. Z drugiej strony - kochanka męża - może zostać zabita w jakikolwiek sposób.

Sprzedawczynie topless są dozwolone w Liverpool'u w Anglii, ale jedynie w sklepach z egzotycznymi rybami.

W Cali (Kolumbia), kobieta może uprawiać seks tylko z mężem, a w przypadku kiedy dzieje się to po raz pierwszy, w pokoju musi się znajdować matka kobiety jako świadek zbliżenia.

W Santa Cruz (Boliwia) zabronione jest jednoczesne uprawiania seksu z matką i córką.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek