Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skarga na Niebieska
(30-08-2010 18:45) #1

Skarga na Niebieska

Witam, składam skargę na admina Niebieska. Dostałem ostrzeżenie za post, który nie łamie żadnego punktu w regulaminie i jest na temat; http://hajlo.com/Temat-co-lubisz-robi%C4...38#pid9938
Proszę usunąć ją z funkcji a mi cofnąć ostrzeżenie, w przeciwnym razie wykonam telefon for NetArt.


(30-08-2010 19:16) #2

RE: Skarga na Niebieska

Ehhhh...
Twoja wypowiedź była tak inteligentna i pełna elokwencji, że sam także dałbym Ci warna.
Odnośnie regulaminu - poza tym na forum jest jeszcze Netykieta, do której również należy się stosować.
Tyle ode mnie, peace.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2010 19:18 przez folkien.)

”Wszystkie religie świata istnieją po to aby mieć władzę nad człowiekiem.”
[Obrazek: sig.png]

Wkurw Totalny

(30-08-2010 19:36) #3

RE: Skarga na Niebieska

Temat zostaje zamknięty, jeśli chcesz wyjaśnić to dlaczego dostałeś ostrzeżenie pisz do osoby wystawiającej warna.


[Obrazek: aig_4c8b9a7cc2651.png]

(30-08-2010 20:04) #4

RE: Skarga na Niebieska

Cytat:5.5 Reklamacje
a) Wszelkie reklamacje należy składać na adres e-mail reklamacje@hajlo.com
b) Administrator rozpatrzy reklamację w terminie 30 dni roboczych od dnia jej otrzymania.
c) W przypadku gdy proces rozpatrzenia reklamacji wymaga dodatkowych wyjasnien, lub danych ze strony Uzytkownika, czas udzielania wyjasnien każdorazowo przedłuża termin rozpatrzenia reklamacji o kolejne 7 dni.

To tyle z mojej strony w tym temacie.
Jeżeli chodzi o telefon do NetArt nie mam pojęcia w jaki sposób mógłby tobie pomóc.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek