Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Skrypty PHP
(19-06-2009 07:51) #1

Skrypty PHP

Szukacie jakiś skryptów PHP, a może pomocy w PHP.

!!!!!!!!!PISZCIE!!!!!!!!!!


(22-06-2009 17:01) #2

RE: Skrypty PHP

Hmm przedstaw może najpierw co umiesz, co masz. Bo takie coś może napisać każdy Oczko


[Obrazek: 4453_18_05_09_8_33_01.png]

Filmy, gry, programy i wszystko co wgrywam jest tylko w celu stworzenia kopii zapasowej. Jeżeli nie posiadasz jakiegoś filmu, czy gry, lub innych w wersji oryginalnej nie wolno Ci pobierać tego pliku !

(17-08-2009 22:48) #3

RE: Skrypty PHP

(19-06-2009 07:51)o2w5n778 napisał(a):  Szukacie jakiś skryptów PHP, a może pomocy w PHP.
!!!!!!!!!PISZCIE!!!!!!!!!!
(26-06-2009 20:09)movano2008 napisał(a):  Jak najbardziej potrzebuję pomocy. Kupiłem ostatnio książkę: PHP5. Ćwiczenia praktyczne. Zatrzymałem sie na drugim rozdziale, bo miałem sporem problemy z zainstaliwaniem Apache i całej reszty na moim komputerze. Zaczynam dopiero przygodę zprogramowaniem i każda pomoc mi sie przyda. Wspomnę jeszcze że stałem sie niedawno posiadaczem kilku portali napisanych głównie w PHP i chciałbym dobrze nimi zarządzać, by wszyscy odwiedzający moje strony, chcieli na nie powracać i korzystać z ich zasobów.
Jeśli tylko oferta pomocy jest aktualna, czekam na wiadomość ( joy4you@poczta.onet.pl
Pozdrawiam.






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek