Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Smartfon - następca laptopów?
(11-02-2012 18:56) #1

Smartfon - następca laptopów?

Teraźniejsze smartfony mają coraz szybsze procesory, coraz bardziej funkcjonalne systemy operacyjne, mają coraz więcej ciekawych i użytecznych programów. Jak myślicie czy wyprą one laptopy? Czy ich małe rozmiary to ich zaleta czy jednak wada? Czy dotykowa klawiatura jest w stanie zapewnić komfort pisania tak jak duża klawiatura laptopa? Zapraszam do dyskusji.


(11-02-2012 19:07) #2

RE: Smartfon - następca laptopów?

Sądzę że tak. Smartfony są bardzo wygodne, a ich kieszonkowe rozmiary pozwalają je mieć zawsze przy sobie. Kiedyś nie można było sobie wyobrazić życia bez desktopa, z czasem z uwagi na lepszą mobilność wybrało się Laptop. Naturalnym krokiem będzie to że to smartfon wyprze Laptopy, chociaż napewno nie w 100%.

Dla mnie nadal zwykłą klawiatura PC jest wygodniejsza od klawiatury laptopa. tak samo ciezko mi sie przestawic na klawiature qwerty na telefonie. Być może klawiatury smartfonów ewoluują i wprowadzanie słów będzie jeszcze bardziej szybkie, łatwe i przyjemne.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(11-02-2012 19:28) #3

RE: Smartfon - następca laptopów?

Hmm, jak dla mnie jednak mały ekran smartfonu może być problemem. W przypadku krótkiej pracy na nim problemu nie ma, ale przy dłuższej pracy może już męczyć oczy [małe literki, mały ekran z dużą ilością mały ikon itp].


(24-11-2012 19:44) #4

RE: Smartfon - następca laptopów?

Ja już się obstawiłam od PC-ta , 2 laptopów 1 / 17 cali, 2/ 10 cali, tablet i smartfon + telefon kom. Lol do pracy i gier PC do łóżka lapek mały, duży stoi w salonie tak na wszelki wypadek, tablet do pracy i szkół , smartfon do HotSpot`ów a telefon komórkowy do rozmów.


(25-11-2012 08:04) #5

Odp: Smartfon - następca laptopów?

Według mnie nie. Na smartfonie nie da się wygodnie pisać z powodu małego ekranu. Do tych celów najlepszy jest tablet ze stacją dokującą.


(08-07-2013 12:43) #6

RE: Smartfon - następca laptopów?

Smartfon to bardzo przydatne urządzenie ale nie jest w stanie (przynajmniej póki co) zastąpić laptopa.


(04-04-2016 13:34) #7

RE: Smartfon - następca laptopów?

Iphony są przereklamowane. Mam czarnego Huawei P8 lite i naprawdę nie ma się czego wstydzić i przyczepić.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2017 13:32 przez soccer.)

(13-12-2016 10:15) #8

RE: Smartfon - następca laptopów?

Ja obecnie posiadam P9 bez lite i jestem bardzo zadowolony Wesoly Świetny nowoczesny telefon.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek