Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Soczewki czy okulary?
(28-12-2012 14:48) #1

Soczewki czy okulary?

Co jest lepsze? Soczewki czy okulary? Proszę o podawanie za i przeciw Wesoly


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(15-01-2019 16:51) #21

RE: Soczewki czy okulary?

na forum z okularami ten temat był mocno przerabiany http://tuokulary.pl/soczewki-kontaktowe-porady/ bo jedno nie wyklucza drugiego. Optymalnym rozwiązaniem będzie posiadanie i ciekawych oprawek i dopasowanych soczewek


(21-11-2019 11:25) #22

RE: Soczewki czy okulary?

Próbowałam nosić soczewki, ale jakoś nie mogłam się do nich przekonać i mimo wszystko wróciłam do swoich okularów, które mimo wszystko lubiłam Zęby


(04-03-2020 12:54) #23

RE: Soczewki czy okulary?

Ja jakiś czas temu pierwszy raz założyłam soczewki i muszę przyznać, że wtedy się do nich nie przekonałam. Ale po kilku próbach zmieniłam swoje zdanie i nastawienie. I okazało się, że te soczewki nie są takie złe, tylko trzeba je dobrze dobrać i nie zrazić się pierwszymi porażkami


(21-09-2020 13:16) #24

RE: Soczewki czy okulary?

Testowałam i okulary i soczewki i chyba bardziej pasują mi okulary. Lubię siebie w takich szkłach i akurat dla mnie są wygodniejsze niż soczewki. Niedługo planuję kupić nowe okulary i mam nadzieję, że będę się w nich czuła tak samo dobrze, jak w obecnych


(25-07-2021 12:16) #25

RE: Soczewki czy okulary?

Ja obecnie nosze okulary i jestem zadowolona Wesoly Soczewki również zdarza mi się zakładać, jednak mam bardzo wrażliwe oczy oraz nie noszę ich tak często ja niektórzy. Zwykle w sytuacji w której okulary byłyby mało wygodne. Na przykład podczas uprawiania sportu.
Zdecydowałam się na okulary progresywne, które zamawialam dla siebie w salonie Aurum. Okulary te dają możliwość widzenia z bliska, jak i z daleka:
https://aurum-optics.pl/okularyprogresywne
Daję tutaj kontakt - na stronie możecie sobie więcej o nich poczytać.


(16-08-2021 13:27) #26

RE: Soczewki czy okulary?

Moim zdaniem to nawet nie bardzo jest co porównywać. Używam soczewek od kilku lat. Z okularami był problem ze wszystkim. Owszem - do pracy w biurze, na uczelnię można założyć, ale już na wakacje czy przy jakiejkolwiek aktywności robi się problem. Dużo lepszym rozwiązaniem są soczewki. Wydatek niewielki, na alesoczewki.com kupuję tanio i mam mniej problemów. I to samo polecam innym.


(29-11-2022 16:29) #27

RE: Soczewki czy okulary?

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek