Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Sposób na poderwanie dziewczyny.
(16-03-2009 22:18) #1

Sposób na poderwanie dziewczyny.

Znacie jakieś fajne sposoby na zagadanie do dziewczyn? :cool:
Mogą być też śmieszne... Wesoly
W końcu wiele dziewczyn szuka humorystycznych panów. Oczko
Tylko bez takich... "Ruchasz się czy muszę z Tobą chodzić?" Zęby


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(16-06-2009 14:13) #21

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

No dobra to podoba Ci sie pewna dziewczyna w szkole i nie wiesz za bardzo jak ja poderwac...
Jak zaczac i potem jak to rozkrecic?

( Moge wymyslic jeszcze kilka sytuacji Jezyk1 )


(16-06-2009 16:02) #22

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

Jak ktoś da dobry pomysł to może pofatyguję się i go przetestuję. Zęby
Dla celów "naukowych" oczywiście. Zęby


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

(16-06-2009 16:39) #23

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

Eeeee coś trudniejszego proszę Jezyk1, no dobra żarcik,
Przede wszystkim musimy określić co to za typ szkoły, gdzie owo dziewczę uczęszcza, hipotetycznie na studiach inaczej bym podchodził, a w szkole średniej jeszcze inaczej.
Osobiście przedstawiam swój patent,więc wybieram studia. W szkole o tyle lepiej podrywać, że zawsze ktoś tam ją zna i łatwiej się zaznajomić Wesoly.Szkoła jest taką instytucją, że podryw tutaj jest także z tym łatwiejszy,że najlepiej sprawdza się sposób "prosto z mostu". Jeżeli podejdziesz z humorem (bez przesady i bez tzn."końskich zalotów"), i ona się uśmiechnie na twe żarty to już jest Twoja w 50% Wesoly, kolejne 50% zdobywasz utrzymaniem rozmowy.
OTWARTOŚĆ

M-mężczyzna, K-kobieta
M:cześć jestem Paweł
K:No cześć
M:Wiesz co, podobasz mi się........tu jakiś żarcik, nie skierowany w nią tylko w to co się dzieje w okół.
Kobieta się rumieni,ale w głębi duszy wie że jesteś otwartą i ciepłą osobą (musisz to osiągnąć uśmiechem i gracją wypowiedzi)

Pamiętajmy że rozmowa zależy na jaką dziewczynę trafimy

Jeszcze jedna ważna rada...nie przejmować się nikim w okół i co gadają, czy też się śmieją. W szkołach myślę to jest notoryczne, a Ci co się śmieją to są po prostu samotni ręko jeźdźcyJezyk1.Oczywiście nie spotyka się już takowych sytuacji na studiach.

Podrywanie to zawiła i długa historia, aby ją opisać to trzeba naprawdę wiele przelać na "kartkę", jak widać powyżej, a i tak nie ująłem najważniejszego... szczegółówWesoly

Krótko, ja w szkole stawiam na otwartość i bezpośredniość Jezyk1
PS.Sprawdza się


Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz ... :cool:

(17-06-2009 09:18) #24

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

Szybko z bomby. Bez podrywu. Bez slow mala, misiu itd.

Tylko Hej, jak masz na imie. Ja jestem Maciek
Spodobalas mi sie heh (chwila przerwy) (I teraz zart np) Ale ten chlopak tanczy, jak pedal... (to byl tylko przyklad)
Jak sie zarumieni to sie do niej usmiechnij i powiedz, nie ma czego sie wstydzic i powinna ci dac telefon.


(29-09-2009 16:01) #25

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

Nie mozna tego tak generalizowac
Kazda trzeba inaczej podejsc xd


(29-09-2009 21:54) #26

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

Tez tak uwazam, to tez wiele zalezy od tego jaki dziewczyna ma charakter Wesoly


(30-09-2009 16:48) #27

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

Tylko, że jak jej nie znasz to ciężko będzie to ustalić. Jezyk1


(04-10-2009 13:15) #28

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

Podrywając trzeba pamiętać, że granica żartów gdzieś się kończy, a prawdziwość zaczyna także najlepszą metodą było by grać siebie, i tylko siebie nie podszywając się pod kogoś innego aby osiągnąć tylko swój cel. Wydaje się być to zbyt banalne czy też łatwe, a tak nie jest. Jeżeli dziewczyna chce być z wami to zrobi to nawet jeżeli nie będziecie palić z siebie głupa na oczach innych ludzi którzy zapewne będą mieli gesty śmiechu, a przy tym i z siebie można zrobić kretyna kończąc głową w śmietniku.


(19-12-2009 10:23) #29

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

Po prostu trzeba być sobą. No i oczywiście szeroko pojęta kultura, ogłada, maniery, elegancja, szarmanckość - to jest na pewno w cenie Wesoly Musisz też wiedzieć z kim masz do czynienia, np jakich tematów ona nie lubi, bo potem jest drętwo, ludzie się zamykają a nie o to chodzi... Nie przesadzać na początku z nadmierną adoracją, za dużo też nie dobrze. No ale w zimowy wieczorek przejść się spacerkiem do kina czy restauracji gdzie się ma znajomego kelnera jak najbardziej Wesoly


(14-07-2010 12:44) #30

RE: Sposób na poderwanie dziewczyny.

Tak czytam wasze teksty i mało nie pękłam ze śmiechu. Lol Skąd wy je wzięliście? Naturalność panowie, naturalność!





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek