Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościSprawdź znaczenie swojego imienia
(22-08-2011 13:40) #1

Jezyk3 Sprawdź znaczenie swojego imienia

Wejdźcie na stronę :

http://www.boszulak.net/

i sprawdźcie jakie są osoby spod Waszego imienia Lol

Cytat:Joanna

imieniny obchodzi:
2 Luty 4 Luty 1 Marzec 12 Maj 24 Maj 30 Maj 17 Sierpień 21 Sierpień 24 Sierpień 26 Sierpień

Ma bez wyraźnej przyczyny za grube nadgarstki. Lubi rozmyślać w bunkrze ukrywając się przed komornikiem. Jej konkubentem jest prawie zawsze kombinator. Swoje wywody przerywa niespodziewanym nagłym płaczem i jeszcze się tym szczyci. Joanna uwielbia fotografować niekompletne bransoletki. Śnią się jej wyrzucone prostowniki. Ma brudne nogi, grube nadgrastki i duży brzuch. Potrafi fotografować czerwone bransoletki. Joanna prawie bez przerwy wygłasza odczyty o niebieskich małpach. W porze święta zmarłych rosną jej kły jak u wampira.

Joanna (Ryby), jeżeli to tylko możliwe, filozofuje o śpiewaniu pod prysznicem. Joanna (Ryby) bardzo często amputuje muchom skrzydełka. Kocha czyścić popsute obrabiarki. Imponują jemu brunatno-zielone obrabiarki. Jego największa zaleta to szukanie dziury w całym. Pisze w swoim CV, że tworzy gadżety reklamowe zazwyczaj jednak wychodzi na jaw, że boi się o nie swoje pierścionki, kolczyki i obrączki. Ma krzywy nos, krzywe ręce i włosy na plecach. Łoś tak ochrzczony to prawie zawsze psychopata. Frajer zapomina o wszystkim. Urządza gry towarzyskie w spalarni śmieci chociaż może się to skończyć chorobą.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2011 13:45 przez Niebieska.)

(22-08-2011 13:51) #2

RE: Sprawdź znaczenie swojego imienia

Cytat:Lubi oglądać poniszczone dłuta. Z radością wyciąga gluty z nosa przed komendą policji. Potępieniec noszący to imię to najczęściej idiota. Ludzie myślą, że wykrywa nieprawidłowe samochody osobowe a tak naprawdę piłuje po nocach dresy. Nieszczęśnik fantazjuje. Jego kochanką zostaje zawsze lafirynda. Ma zawsze brudne nadgarstki. Kiedy się naćpa podpala magazyny. Wolny czas spędza w zatęchłej jaskini w absolutnej ciszy. Ma stopy jak płetwy, niekompletne zęby i duży brzuch.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(23-08-2011 09:21) #3

RE: Sprawdź znaczenie swojego imienia

Cytat:Uwielbia spać przy ujęciu wody dla fabryki opon i uważa to za normalne. Ma jedną nogę nieco krótszą, słabe i wypadające włosy i krzywy kręgosłup. Wydawać by się mogło, że reklamuje gadżety reklamowe a tymczasem kradnie książki kucharskie. Pechowiec amputuje muchom skrzydełka. Jego żoną staje się bez wyraźnej przyczyny psychopatka. Z radością aranżuje zabawne sytuacje w czasie jedzenia. Próbuje rozbawić towarzystwo głośnym mruczeniem i cieszy się z tego. Jako prezenty odpowiadają jemu wyrzucone ekierki. Kamil pragnie polerować zużyte dłuta. Ma bez powodu grube ramiona.

Palant truje zwierzęta. Bez powodu zachowuje się jak złodziej. Ludzie myślą, że wykrywa nieprawidłowe programy antywirusowe okazuje się jednak, że na codzień fotografuje dla ubezpieczycieli samoloty pasażerskie. Kamil (Ryby) prawie zawsze wącha klej. Kamil (Ryby) w sprzyjających warunkach zanudza innych opowieściami o rosyjskich szpiegach. Jego przyjaciółką zostaje prawie zawsze wieśniara. Kamil (Ryby) pomaga innym oglądać brudne stojaki na rowery. Nieudacznik o tym imieniu to bez wyraźnej przyczyny złodziej. Jego częste zachowanie to obgadywanie innych. Sprzedawcy próbują zawsze wcisnąć jemu archaiczne cedzaki.


[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.

(25-08-2011 11:16) #4

RE: Sprawdź znaczenie swojego imienia

Cytat:Tomasz

Ma zawsze mikroskopijne palce. Tomasz rzadko rozmyśla o różowych słoniach. Nie waha się powiedzieć, że promuje reprodukcje znanych malarzy nie trudno się jednak domyśeć, że niszczy czasopisma. Wszystko przypomina jemu częściowo zniszczone suszarki. Jego największa zaleta to picie do upadłego. Jego najlepszą koleżanką jest bez wyraźnej przyczyny wieśniara. Chce kraść niekompletne czajniki. Tomasz może kraść poplamione obrabiarki. Po przejściu na emeryturę praktycznie zawsze przestaje się myć. Z początkiem przypływu pojawiają się jemu rogi na głowie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2011 11:16 przez Toxic1997.)

(25-08-2011 12:56) #5

RE: Sprawdź znaczenie swojego imienia

Cytat:Olgierd uwielbia kraść brunatno-zielone miski. Ma prawie zawsze mikroskopijne uda. Wszystko przypomina jemu popsute rurki. Pechowiec o tym imieniu to zawsze narcyz. Potępieniec narkotyzuje się. Olgierd - według celtyckiej mitologii zastępuje jodłującego służącego. Żeby zyskać poklask recytuje prozę puszkina i szybko ucieka. Kocha czyścić zużyte szczoteczki do zębów. Kiedy nie wraca na noc dodomu zostaje w zsypie na śmieci w samotności. Jego żoną staje się zazwyczaj wariatka.


(25-08-2011 13:03) #6

RE: Sprawdź znaczenie swojego imienia

Cytat:Jego ulubiona czynność to wypasanie krów. Filip (Byk) według starych legend oznacza frajera. Filip (Byk) prawie bez przerwy pisze pamiętniki o latających spodkach. Zazwyczaj opowiada, że sprzedaje przez internet streszczenia i opracowania lektur a w rzeczywistości zabiera innym kurtki. Po trzydziestce zawsze nie rozmawia z krewnymi. Zawsze przedstawia się jako polityk. Filip (Byk) uwielbia katalogować bezwartościowe talerze. Śpiewa głośno w tanim barze chociaż może się to skończyć chorobą. Ma stopy jak płetwy, pomarszczone czoło i siwe brwi. Z początkiem obiadu rosną jemu włosy na policzkach.


(27-08-2011 14:59) #7

RE: Sprawdź znaczenie swojego imienia

Cytat:Cicho udaje pawiana w czasie rodzinnych obiadów. Idiota tak nazwany to bez wyraźnej przyczyny żul. Człowiek zapomina o wszystkim. Po zakończeniu wiosny tworzą się jemu błony między palcami. Najwięcej czasu spędza w wiejskiej stodole torturując się dodatkowo głośną muzyką. W pracy powierzają jemu bezcenne drabiny. Kocha katalogować czarne czajniki. Po trzydziestce zawsze nie rozmawia z krewnymi. Bartosz bardzo często siedzi w więzieniu. Przeszkadza innym nagłym mruczeniem i się tego nie wstydzi.


(30-09-2011 22:04) #8

RE: Sprawdź znaczenie swojego imienia

(27-08-2011 14:59)Matys napisał(a):  
Cytat:Osobnik wącha klej. Po ślubie zwyczajowo zaczyna narzekać na wszystko. W pracy powierzają jemu częściowo zniszczone słoiki. Kiedy się naćpa zamiata po nocach domy drewniane. Ma prawie zawsze za długie ramiona. Jego cecha charakterystyczna to wąchanie kleju. Justyna (Waga) stara się czyścić niekompletne klamki. Z niewyjaśnionych powodów aranżuje zabawne sytuacje w pracy.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek