Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Stosunek młodzieży do policji
(29-08-2009 11:24) #1

Stosunek młodzieży do policji

Jaki jest obecnie stosunek młodzieży do policji? Większość osób powie, że HWDP, pierdolmy policję itd. Ja sam też bardziej ich nie lubię niż lubię, wiadomo jak to jest. Tylko po co wypisywać takie głupoty? Zawsze tak było, że najgłośniej krzyczy ten kto ma najmniejsze jaja. Normalni ludzie w wieku 15 lat wyrastają z "nienawidzenia" policji. Patologia, trochę później lub wcale. Jednak ci co piszą HWDP pierwsi dzwonią na policję gdy ktoś zapierdoli im sztukę. Taka jest smutna prawda. Przechodzę teraz do sedna mojej wypowiedzi. Zastanówcie się jeszcze raz jak wyglądał by kraj bez policji i jaki jest wasz stosunek do niej. Zresztą z niebieskimi jest jak z piłką nożną. A mundurowi są jak bramkarz drużyny. Jest mecz w której bramkarz nie dostanie ani razu piłki, ale jak wyglądał by jego przebieg gdyby bramkarza nie było? No przecież i tak nic nie robił... A więc drodzy użytkownicy, zapraszam do dyskusji!


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(29-08-2009 12:35) #2

RE: Stosunek młodzieży do policji

Sory, teraz HWDP juz nie jest "cool", teraz jest "JP" z tego co zauważyłem.


(29-08-2009 13:57) #3

RE: Stosunek młodzieży do policji

"JP" ofc Wesoly

nie lubię mundurowych, ale toleruję ich obecność w promieniu 10 m ode mnie Oczko


(30-08-2009 00:43) #4

RE: Stosunek młodzieży do policji

A mi tam zawsze byli obojętni... Tylko raz straż miejską widziałem w akcji i tyle...
Sprawdzali tylko menelowi dokumenty, on się coś rzucał, a oni:
- Czy ja tak dużo chce?! Tylko dokumenty proszę!
Sprawdzili i sobie poszli.
A moi starsi zawsze wymigują się od mandatów. Oczko


(30-08-2009 01:11) #5

RE: Stosunek młodzieży do policji

Bez policji byłby chaos w kraju, ale z drugiej strony czasem trudno się dziwić niechęci lub wręcz nienawiści do nich,
szczególnie gdy było się świadkiem sytuacji gdy policja ma w d*** bezpieczeństwo, a dba tylko o kasę.
Przykład z okolic Poznania: policja wlepiała najwyższe mandaty za przekroczenie prędkości o 70 km/h (a więc powodowanie dużego zagrożenia)
w miejscu gdzie normalnie dozwolona prędkość to 90 km/h, tylko robotnicy po zakończeniu prac zapomnieli usunąć znaku o utrudnieniach i ograniczenia do 20 km/h.
A w pobliżu droga z fatalną nawierzchnią, niebezpieczne skrzyżowanie - i tam żadnego policjanta.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2009 01:12 przez qaz.)

(12-10-2009 12:11) #6

RE: Stosunek młodzieży do policji

Mamy taki stosunek do nich jak oni do nas oni myślą ze stoją ponad prawem i mogą wszystko.
Stoi sobie policjant w normalnym ubraniu pije piwo i mu nic nie zrobia nawet nie podejdą co to za sprawiedliwość.


(13-10-2009 23:14) #7

RE: Stosunek młodzieży do policji

(12-10-2009 12:11)suicide17 napisał(a):  Mamy taki stosunek do nich jak oni do nas oni myślą ze stoją ponad prawem i mogą wszystko.
Stoi sobie policjant w normalnym ubraniu pije piwo i mu nic nie zrobia nawet nie podejdą co to za sprawiedliwość.

Widziałeś gdzieś takiego?


(16-10-2009 17:39) #8

RE: Stosunek młodzieży do policji

Faktycznie policjanci dość często szukają dziury w całym czepiając się za byle co.Niemniej jednak niechęć do policji w dzisiejszych czasach jest spowodowana prawem. Młodzież nie chce go przestrzegać pijąc, paląc, już nie wspomne o narkotykach... Policja jest po to aby pilnować porządku i prawa. Nie ma innej instytucji która na codzień egzekwuje prawo.


(17-11-2009 17:32) #9

RE: Stosunek młodzieży do policji

Tak, możecie się śmiać czy też nabijać nie lubię policjantów jest wiele powodów, kiedy ktoś pije piwo w parku czepiają się, widząc zawieruchę podczas bójki starszej młodzieży przechodzą czy też jadą i udają, że niczego nie widzą.. O tym iż policja szuka dziury w cały bodajże śpiewa, Firma JP - mam wyjebane. Taki tytuł gdyby ktoś chciał odsłuchać.. Z pewnością wielu pomyśli ".. Ja pierniczę co to za zajawka jp/jebać policję .." Tak, wielu myli JP (jebać policję), z JP (jestem porządny) - bo właśnie to, to oznacza nazwa zespołu.


(14-07-2010 13:24) #10

RE: Stosunek młodzieży do policji

Większość teraźniejszej młodzieży w ogóle nie szanuje policji. Ile się słyszy, że jakiś małolat pobij albo zabił policjanta. I te skróty HWDP na murach bloków -> żenada.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek