Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościStruktura uczelni ;)
(02-09-2010 10:22) #1

Struktura uczelni ;)

Oto struktura uczelni (wszelakichWesoly). Kto studiuje nie musi tego czytać - niczego nowego się z tego tekstu nie dowieWesoly)

Rektor - Przeskakuje najwyższe budynki za jednym zamachem.Jest silniejszy od lokomotywy.Jest szybszy od pocisku.Chodzi po wodzie.Rozmawia z Bogiem.

Prorektor - Przeskakuje niskie budynki za jednym zamachem. Jest silniejszy od lokomotywy parowej. Czasami dogania pocisk. Chodzi po wodzie gdy morze jest spokojne. Rozmawia z Bogiem, jeśli otrzyma specjalne pozwolenie.

Dziekan - Przeskakuje niskie budynki z rozbiegu i o tyczce.Jest prawie tak silny jak lokomotywa parowa. Potrafi strzelać z pistoletu. Chodzi po wodzie na krytym basenie. Czasami Bóg zwraca się do niego.

Prodziekan - Ledwo przeskakuje budkę portiera.Przegrywa z lokomotywą. Czasem może trzymać broń bez obawy o samokaleczenie. Bardzo dobrze pływa.Rozmawia ze zwierzętami.

Profesor - Odbija się na ścianach próbując przeskoczyć jakikolwiek budynek. Może zostać przejechany przez lokomotywę. Nie dostaje amunicji. Pływa pieskiem. Mówi do ścian.

Doktor - Wbiega do budynków. Rozpoznaje lokomotywę dwa na trzy razy. Moczy się pistoletem na wodę. Utrzymuje się na wodzie tylko dzięki kamizelce ratunkowej. Bełkocze do siebie.

Pani z dziekanatu - Podnosi budynki i przechodzi pod nimi. Zwala lokomotywę z torów. Łapie pocisk zębami i go rozgryza. Zamraża wodę jednym spojrzeniem......Jest BOGIEM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek