Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(03-05-2016 00:52) #1

Studia

Witam

Zamierzam isc na studia. Tylko nie wiem za bardzo jaki kierunek wybrac. Co byscie polecali tak abym mial w przyszlosci dzieki temu zapewniona stala prace. Zastanawiam sie nad czyms zwiazanym z finansami, wydaje mi sie to przyszlosciowe. Jesli chodzi o miejsce to moze WSB ( wsb.pl/bydgoszcz/ ) slyszalem na ich temat dobre opinie. Uczeszczal ktos z Was tam lub zna kogos? Prosze o sugestie.

Dziekuje..

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2017 14:29 przez tapout.)


(10-03-2017 15:58) #3

RE: Studia

Powinieneś wybrać studia, które będą się wiązać z Twoimi zainteresowaniami. Ja lubię fotografię i obróbkę zdjęć, a żeby było to praktyczne i można było na tym zarobić stwierdziłam, że można połączyć to z marketingiem. Taki kierunek to np. grafika WSE który udało mi się znaleźć podczas szukania odpowiedniej uczelni w wyszukiwarkach. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć, dużo się można nauczyć.


(20-03-2017 11:53) #4

RE: Studia

Wszystko co związane z nowymi technologiami- tu jest przyszłość.


(22-03-2017 12:05) #5

RE: Studia

No nie wiem, jak na moje bez studiów można też wiele osiągnać.


(11-04-2017 15:35) #6

RE: Studia

Zależy jakie masz zainteresowania Wesoly Od tego może trzeba zacząć się zastanawiać ponieważ wybierając kierunek studiów wiemy co chcemy robić w przyszłości i czym się zajmować jaką pracę szukać itd. Też tak miałąm teraz zdecydowałam się na kontynuację i idę na studia podyplomowe zarządzanie zasobami ludzkimi Studia są prowadzone zarówno metodami tradycyjnymi, jak i z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Dlatego postanowiłam studiować online.


(12-06-2017 09:44) #7

RE: Studia

Ja bym brała raczej coś zgodnego zainteresowaniami. Jeśli nie masz do czegoś pasji to z nauki nic nie wyjdzie.



(16-05-2018 11:27) #9

RE: Studia

To prawda studia powinno się dobierać do zainteresowań i umiejętności Wesoly Mnie od zawsze interesowało prawo i na nie się zdecydowałam Wesoly wybrałam Wyższą Szkołę Prawa we Wrocławiu. Kończę już studia, został mi jeszcze obecny semestr. Nigdy nie miałam kłopotów ze zdawaniem czegokolwiek, masę informacji wynosiłam z samych zajęć, w domu wystarczyło się douczać Wesoly Poza tym jestem już na stażu w kancelarii prawniczej Wesoly Jestem przekonana, że po aplikacji będę mieć wymarzoną pracę.


(29-06-2018 12:57) #10

RE: Studia

Jeżeli chcesz iść na studia do większego miasta jakim jest Stolica to polecam Ci zamiast akademika http://www.apartamenty-magnolie.pl/ Wynajem krótkoterminowy mieszkań w Warszawie, jest to rozwiązanie o wiele lepsze niż wynajem akademika ze względu finansowego.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek