Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(03-05-2016 00:52) #1

Studia

Witam

Zamierzam isc na studia. Tylko nie wiem za bardzo jaki kierunek wybrac. Co byscie polecali tak abym mial w przyszlosci dzieki temu zapewniona stala prace. Zastanawiam sie nad czyms zwiazanym z finansami, wydaje mi sie to przyszlosciowe. Jesli chodzi o miejsce to moze WSB ( wsb.pl/bydgoszcz/ ) slyszalem na ich temat dobre opinie. Uczeszczal ktos z Was tam lub zna kogos? Prosze o sugestie.

Dziekuje..

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2017 14:29 przez tapout.)

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(29-06-2018 13:10) #11

RE: Studia

Ze studiami wygląda to tak, że trzeba się albo interesować, albo być dobrym w tym, co zamierzasz studiować. Najbardziej przyszłościowe kierunki nic ci nie dadzą, jeżeli nauka będzie dla ciebie udręką, której człowiek będzie unikał za wszelką cenę. Jedyne co osiągniesz to stracony czas i nerwy.





(25-05-2019 19:09) #15

RE: Studia

(03-05-2016 00:52)tapout napisał(a):  Witam

Zamierzam isc na studia. Tylko nie wiem za bardzo jaki kierunek wybrac. Co byscie polecali tak abym mial w przyszlosci dzieki temu zapewniona stala prace. Zastanawiam sie nad czyms zwiazanym z finansami, wydaje mi sie to przyszlosciowe. Jesli chodzi o miejsce to moze WSB ( wsb.pl/bydgoszcz/ ) slyszalem na ich temat dobre opinie. Uczeszczal ktos z Was tam lub zna kogos? Prosze o sugestie.

Dziekuje..

jak tu jezcze zaglądasz to daj znać jak te studia na WSB bo się wybieram do nich na pedagogikę na pierwszy stopeń. Mają teraz niezłą zniżkę na czesne, dużo taniej jest.


(31-07-2019 18:53) #16

RE: Studia

Jak myślisz bardziej przyszłościowo, to wybierz uczelnie techniczną. Ekonomia, czy pedagogika, to raczej nie jest zbyt dobry pomysł.


(08-08-2019 15:40) #17

RE: Studia

Wybierz taki kierunek, który będzie Cię naprawdę interesował.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2019 16:07 przez Dawid458.)

(20-07-2022 23:32) #18

RE: Studia

Bardzo ciekawe propozycje.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek