Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Szkolenia Google Analytics
(28-03-2017 17:03) #1

Szkolenia Google Analytics

Jest wiele możliwości prowadzenia biznesu, ale bez odpowiednich szkoleń się nie odbędzie. Według mnie każdy właściciel swojej firmy powinien mieć chodź podstawową wiedzę na temat Google Analytics, Google Tag Managera lub Optymalizacji Współczynnika Konwersji znacie któreś z tych pojęć ? W zakresie reklamy i pozycjonowania to podstawa w dobie internetu dlatego sszkolenie google analytics który prowadzi firma Conversion z Warszawy powinien was zainteresować, da wam niezłe rozeznanie na rynku w tym zakresie !

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2017 17:05 przez wrobbek.)

(03-08-2017 12:02) #2

RE: Szkolenia Google Analytics

Do czego może przydać się takie szkolenie? Pytam, bo jestem laikiem w tej kwestii, a ogłoszenie wygląda interesująco


(28-08-2017 07:44) #3

RE: Szkolenia Google Analytics

(03-08-2017 12:02)flonder napisał(a):  Do czego może przydać się takie szkolenie? Pytam, bo jestem laikiem w tej kwestii, a ogłoszenie wygląda interesująco

Takie szkolenie pomoże Ci lepiej zrozumieć jak jest generowany ruch na twojej stronie internetowej.


(12-09-2017 19:42) #4

RE: Szkolenia Google Analytics

Każde szkolenie jest dobre i warto z nich korzystać- takie jest moje zdanie. Interesujące są również szkolenia typu kurs medytacji www . Ostatnio wpadłam na świetny i zamierzam bliżej się zapoznać z jego opcjami. Koleżanka mi coś wspominała, że dzięki niemu można dowiedzieć się wiele na temat procesów myślowych, jak funkcjonuje nasz umysł, potrenować koncentrację i świadomość.



(27-07-2018 16:48) #6

RE: Szkolenia Google Analytics

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...


Człowiek jest jedynym stworzeniem, które nie zgadza się być tym, czym jest.

(05-10-2018 12:27) #7

RE: Szkolenia Google Analytics

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc.


Mądrość to córka doświadczenia – Leonardo Da Vinci

(28-02-2020 16:10) #8

RE: Szkolenia Google Analytics

Szkolenia niezwykle nas rozwijają, warto jednak pomyśleć też nie tylko o tych, które stawiają na rozwój kariery, ale też o takich, które po prostu mogą się przydać. Warto zrobić np. kurs pierwszej pomocy. Oferuje to np. firma https://www.kursysos.pl z Bygdoszczy. Świetnie uczą ratowania życia.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek