Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Szukam taniej drukarni
(13-09-2017 14:17) #1

Szukam taniej drukarni

Mam do zamówienia całkiem spory zestaw wizytówek i ulotek.NIe ukrywam, że chciałbym to zrobić jak najtaniej Polecicie mi jakąś dobrą drukarnię?


(25-01-2018 09:06) #2

RE: Szukam taniej drukarni

Openprint:
https://www.openprint.pl/

Drukarnia niedroga, solidna, sprawdzona. Dodatkowo jeśli nigdy jeszcze nie korzystałeś z tej drukarni to możńa w gratisie dostać projekt wizytówki czy ulotek.

Wiele razy robiłem tam zamówienie na wydruki do swojej firmy i nigdy się nie zawiodłem. Wszystko zrealizowane szybciutko i z założeniami.


(11-02-2018 23:43) #3

RE: Szukam taniej drukarni

A nie lepiej po prostu iść do lokalnej? Tutaj i tak musisz za wysyłkę płacić



(16-04-2018 12:54) #5

RE: Szukam taniej drukarni

Proponuję coś z gamy Canon MG


(22-05-2018 16:06) #6

RE: Szukam taniej drukarni

A może warto się w tym temacie doradzić wśród znajomych? Sądzę, że to naprawdę może być bardzo dobre rozwiązanie Wesoly


W filozofii, religii, etyce lub polityce dwa plus dwa mogło równać się pięć, ale gdy chodziło o skonstruowanie armaty czy samolotu, wynik musiał brzmieć cztery.

(29-05-2018 19:34) #7

RE: Szukam taniej drukarni

Sprawdź drukarnię http://kseroa0.pl - jedna z lepszych. Szybkie wydruki, świetna jakość i miła obsługa Wesoly



(05-01-2019 20:30) #9

RE: Szukam taniej drukarni

Moim zdaniem warto się w tym temacie doradzić znajomych. Na pewno będą w stanie pomóc.


Człowiek rozumie drugiego, kiedy przychodzi na to odpowiedni czas, a nie dlatego, że ten drugi chce być rozumiany.

(13-02-2019 19:08) #10

RE: Szukam taniej drukarni

Z jakiego miasta jesteś? Możesz również poszukać takiej drukarni na allegro.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek