Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Tampony czy podpaski?
(15-10-2011 22:50) #1

Tampony czy podpaski?

Tak jak w temacie: co wolicie używać w trakcie okresu? I dlaczego? Czy używanie tamponów jest rzeczywiście mniej higieniczne? Zapraszam do dyskusji.


(19-12-2017 14:11) #2

RE: Tampony czy podpaski?

(15-10-2011 22:50)Niebieska napisał(a):  Tak jak w temacie: co wolicie używać w trakcie okresu? I dlaczego? Czy używanie tamponów jest rzeczywiście mniej higieniczne? Zapraszam do dyskusji.

Ja korzystam z tamponów w trakcie wyjazdów i wyjść na basen. Jeszcze nigdy nie zdarzyła mi się żadna awaria. Nie wydaje mi się by tampony były mniej higieniczne, według mnie przeciwnie. Jest na ten temat wiele faktów i mitów, zachęcam do poczytania na ten temat tutaj http://nastolatki.myob.pl/strona-glowna.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2017 14:17 przez sixteena.)

(04-01-2018 14:45) #3

RE: Tampony czy podpaski?

jak dla mnie to tylko tampony Wesoly podpaski są mniej higieniczne


(18-02-2018 04:24) #4

RE: Tampony czy podpaski?

Odnawiam wątek Wesoly
Ja osobiście używam podpasek...mimo, że jak dla niektórych kobiet są mało higieniczne, to ja stawiam na zdrowie, a dlaczego...z tego względu, że zostało udowodnione przez wykonane testy, że w tamponach znaleziono obecność aż 25 rodzajów substancji toksycznych i około 15 innych szkodliwych substancji. Także moje zdanieto lepsze mniej higieniczne podpaski od toksycznych tamponów.


(14-04-2018 19:39) #5

RE: Tampony czy podpaski?

Ja od kiedy pamiętam używam tylko tamponów po prostu nie lubię podpasek.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek