Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Tanie ubezpieczenie domu
(08-03-2018 18:28) #1

Tanie ubezpieczenie domu

Witam wszystkich bardzo serdecznie Wesoly

Czy wiecie może gdzie są najtańsze ubezpieczenia mieszkania? Ja się właśnie zastanawiam nad tego typu kwestią w tym momencie... Jakieś najtańsze ubezpieczenia nieruchomości na ubezpieczeniemieszkania.pl są np. tu... Czy według Was są to oferty warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za porady Wesoly


Wreszcie wszystko odpuściłem. Nie mogłem sobie przypomnieć, kiedy po raz ostatni czułem się tak szczęśliwy i beztroski.

(29-03-2018 17:58) #2

RE: Tanie ubezpieczenie domu

A co sądzicie odnośnie porównywarek internetowych ? Zawsze zastanawiałem się skąd popularność tego sposobu na znajdowanie ofert, aż sama zdecydowałam się poszukać. Znalazłam stronkę ubezpieczeniaonline.pl jednak chętnie wysłucham Waszych opinii na ten temat, mam nadzieję, że ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami w tym zakresie Oczko


(31-03-2018 23:01) #3

RE: Tanie ubezpieczenie domu

No dobra, ale czy to się na pewno opłaca ?


(06-04-2018 17:14) #4

RE: Tanie ubezpieczenie domu

Pewnie, że powyższe informację mogą okazać się nader przydatne. Dzięki za ich uwzględnienie i przekazanie.


Chcemy, aby coś miało sens, tylko wtedy, gdy jest nam to na rękę.

(09-04-2018 21:52) #5

RE: Tanie ubezpieczenie domu

Czasem wybór może być trudny. Właśnie tak jest w tej sytuacji.


jest w tym coś uroczystego i słusznego, gdy człowiek stawia na kartce literę po literze, powoli i spokojnie, zamiast tańczyć palcami po klawiaturze

(10-04-2018 12:26) #6

RE: Tanie ubezpieczenie domu

Ja myślę, że dobrze jest skorzystać z porównywarek


(11-04-2018 21:30) #7

RE: Tanie ubezpieczenie domu

Najlepiej chyba wziąć jakieś pełne ubezpieczonko.


(12-09-2018 18:20) #8

RE: Tanie ubezpieczenie domu

Czy mieliście może już jakiekolwiek problemy z doborem polisy mieszkania? Nie ukrywam, iż ostatnimi czasy sprawia mi to w rzeczywistości co niemiara problemów. Nie da się ukryć, że w Necie jest niezmiernie rozległy wybór i trudno jest się zdecydować na coś sensownego... Czy na bazie osobistych doświadczeń zdołacie doradzić, czy np. ubezpieczenie nieruchomości w ubezpieczeniaonline.pl jest OK?


- Niekoniecznie to miałem na myśli.
-A mnie koniecznie obchodzi, co miałeś.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek