Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



tanie wypożyczalnie samochodów
(26-10-2016 15:09) #1

tanie wypożyczalnie samochodów

Cześć, w najbliższym czasie planuję odwiedzić rodzinę na drugim końcu Polski i dla odmiany postanowiłem wybrać samolot, jedyne czego potrzebuję to transportu z lotniska w Gdańsku, chciałbym wypożyczyć jakiś tani samochód, ponieważ mam w planach jeszcze trochę pozwiedzać te okolice, możecie mi polecić jakąś pewną wypożyczalnię? Znalazłem jedną w internecie wynajem samochodów lotnisko gdańsk , ale wolałbym się upewnić czy warto.


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(01-07-2018 15:29) #11

RE: tanie wypożyczalnie samochodów

No niestety, czasem trzeba skorzystac z wypozyczalni, szczególnie wtedy, kiedy padnie Ci kluczowe auto z floty a mechanik daje termin z kosmosu. Warto jednak w swojej okolicy znaleźć sobie takiego mechanika na którym warto polegać. Ten http://renotruck.pl/produkcja-drzwi-chlodni-i-naczep/ nie dość, że naprawia auta cieżarowe, to jeszcze ma produkcje drzwi chłodni i naczep. Przynajmniej człowiek wie, że jest w dobrych rękach.


(31-12-2018 14:05) #12

RE: tanie wypożyczalnie samochodów

czy ktoś z was miał doczynienia z wynajmem samochodu w okolicah
Krakowa? Potrzebuję znaleźć solidną firmę oferującą wynajem aut na okres od 30 stycznia do 5 lutego 2019


(13-02-2019 19:24) #13

RE: tanie wypożyczalnie samochodów

Ja również planuje wypożyczyć samochód na wakacje i szukam odpowiedniej firmy.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek