Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Tanoreksja
(14-07-2010 10:19) #1

Tanoreksja

Tanoreksja jest uzależnienie od opalania. Osoba dotknięta tą przypadłością ma obsesję na punkcie tego by jej ciało było zawsze opalone, chodzi nawet kilka razy dziennie [!] do solarium bo myśli, że już jej ciało zrobiło się blade. Macie podobne problemy, czujecie, że bez opalenizny jesteście mniej atrakcyjni? Zapraszam do dyskusji.


(16-07-2010 18:28) #2

RE: Tanoreksja

Oj nie. Ja wręcz nie mogę się opalać, ciągle smaruję się antyopalaczami, unikam słońca jak tylko mogę. Moja skróra nie jest przystosowana do opalania.
Szczególnie kark i ramiona bardzo pieką po silnym opaleniu.


(17-07-2010 09:34) #3

RE: Tanoreksja

Ja mam bardzo dobrą skórę do opalania, gdyż opalam się od razu na brązowo a nie na czerwono tak jak niektórzy i potem im skóra schodzi xD

Jednak nie choruję na tanoreksję Oczko Czasami tylko położę się przed domem na kocyku żeby się trochę opalić Wesoly


(17-07-2010 13:26) #4

RE: Tanoreksja

Wiesz co innego bycie opalonym od paru chwil na kocyku a co innego ciągłe siedzenie w solarium. Ja sama specjalnie się nie opalam Oczko


(02-10-2011 16:33) #5

RE: Tanoreksja

Mogę się nie wiem jak długo opalać ale zawsze będę blady. Jeden gość powiedział mi nawet, że wyglądam jak albinos z przefarbowanymi włosami Smutek.


(31-10-2011 18:20) #6

RE: Tanoreksja

Cóz jedni tak inni inaczej ...ludzie to są porąbani.
Sami szukają sobie problemów, przecież to nienormalneSmutek


(16-12-2011 22:15) #7

RE: Tanoreksja

No dziwne uzależnienie. Ja się chyba aż tak nie przejmuje wyglądem, a już na pewno nie opalenizną. W ogóle to nie lubię lata bo jest gorąco non stop i czasami w nocy nie da się usiedzieć taka duchota,





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek