Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościtaras z czego go wykonać
(07-12-2017 10:24) #1

taras z czego go wykonać

Każdy z nas kto buduje dom ma problem z wyborem materiałów na jego wykończenie. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na to co nam się podoba. Jest to głównie spowodowane finansami, które przy wykończeniu idą jak woda. Ja miałam podobny dylemat przy wyborze materiały do wykończenia tarasu. Zastanawiam się nad kilkoma rozwiązaniami. Kostka brukowa, jednak mam małe dziecko i bawienie się na kostce między którą jest piach opadło (jest dobra na podjazd). Później przyszły na myśl płytki jednak u wielu moich znajomych zobaczyłam, ze po kilku sezonach zimowych po prostu pękają. Jest to często spowodowane osiadanie domu, jednak się zdarza. Mój znajomy zaproponował mi rozwiązanie dość proste i nie drogie jak modele anatomiczne. Poszukałam troszkę w sieci poczytałam opinie i wybrałam. Po pierwsze jest ona łatwa w utrzymaniu i nie pęka jak płytki. Po drugie można ją samemu zamontować nie potrzeba specjalistów chociaż sam montaż nie jest drogi ja go oczywiście wzięła,przecież robię dom na lata. Po trzecie nie ma przerw jak w przypadku kostki – brudny piach. Mam ja już 3 lata taras wygląda pięknie i elegancko. Po zimie deskę kompozytową przepłukuję myjka ciśnieniową i taras gotowy na lato. Bardzo polecam to rozwiązanie wszystkiemu, którzy nie chcą go co roku malować lub wymieniać płytek raz na sezon.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2021 10:42 przez adel87.)

(11-07-2018 20:16) #2

RE: taras z czego go wykonać

Tez długo szukaliśmy odpowiedniego rozwiązania na nasz taras, poniewaz nie jest on podwyzszony tylko praktycznie "lezy" na trawie. Ale znajomy doradził nam ułozenie desek plastikowych: http://www.pietrucha.pl/pl/oferta/materi...sza-oferta bo są odporne na wilgoć i mróz. I faktycznie miał rację, bo mamy te deski plastikowe drugi rok a nadal wyglądają jak nówki


(24-07-2018 09:45) #3

RE: taras z czego go wykonać

Nie ma się co bać drewna. Jak rozumiem jest lęk, że z podłoża przejdzie wilgoć na deski ale np wszystkie blaty i parapety można już w drewnie robić.


(25-07-2018 18:43) #4

RE: taras z czego go wykonać

Chyba dobrze zabezpieczone drewno będzie najlepszym rozwiązaniem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek