Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościTaryfy Pre Paid Drogówki
(30-11-2010 12:04) #1

Taryfy Pre Paid Drogówki

Taryfa "EKONOMICZNA" - dopuszcza trzy minimalne przewinienia w miesiącu (przekroczenie prędkości do 30 km/h, nieprzepuszczenie pieszego na pasach, parkowanie w niedozwolonym miejscu). Taryfa przeznaczona dla spokojnych kierowców, którzy zazwyczaj jeżdżą zgodnie z przepisami.

Taryfa "NOCNA" - daje 50% zniżki na mandaty nocne. Przy zapłacie za rok z góry bonus: przekroczenie prędkości po 23.00 do 50 km/h, możliwość używania tłumików bez homologacji oraz do pięciu niebieskich diód w dowolnych miejscach auta.

Taryfa "DNI WOLNE" - zniżka do 70% na mandaty w dni wolne od pracy i święta. Dodatkowo pozwala poruszać się całkowicie przerdzewiałym samochodem z dymiącym silnikiem, bez numerów rejestracyjnych i badań technicznych. Zezwala na przewożenie na bagażniku dachowym tapczanu, a w kabinie do 300 sadzonek drzewek, łopaty, grabi i teściowej.

Taryfa "BLONDYNKA" - umożliwia poruszać się po drogach bez zwracania uwagi na dozwolony kierunek jazdy, zasady pierwszeństwa, zakazy zawracania oraz bez używania kierunkowskazów i lusterek. Można dobrać opcję "PRZYJACIÓŁKI", która pozwala rozmawiać przez komórkę bez zestawów hands-free, rownież w czasie parkowania, przy jednoczesnym malowaniu paznokci, skubaniu brwi i nakładaniu makijażu. Sponsor bonusa - "Cosmopolitan"

Taryfa "DRIFT" - obowiązuje od maja do października. Obejmuje jazdę w dzień na światłach przeciwmgielnych, raptowne hamowanie, nieoczekiwaną zmianę pasa ruchu, jazda lewym pasem autostrady z prędkością 40 km/h.

Taryfa "PONIEDZIAŁEK" - pozwala nie dmuchać w alkomat w poniedziałek rano lub w inny poświąteczny dzień. Opcja "KORPORACJA" dodaje do spisu dni świątecznych takie dni, jak: "urodziny szefa", "jubileusz firmy", i "dyrektor zachorował".

Taryfa "EXCLUSIVE" - pozwala na jazdę po użyciu alkoholu, bez dokumentów, przeciwnym pasem, tyłem do kierunku jazdy.

Taryfa "EXCLUSIVE-PARLAMENT" - dodatkowo zezwala na jazdę kompletnie zalanemu, również po drogach krajowych.

Taryfa "GENERALNA" - dopuszcza słowne obrażanie (bez ograniczeń) oraz spowodowanie lekkich obrażeń fizycznych (do trzech zębów lub czterech siniaków) pracownikom drogówki do rangi generała. Klienci, którzy wykupią tę taryfę do września otrzymają kij baseballowy z imienną dedykacją szefa policji.

Taryfa "ROLNIK" - jazda kombajnem bez ściągniętego headera, wyjazd ciągnikiem lub kombajnem z pola w dowolnym miejscu bez konieczności ustępowania pierwszeństwa przejazdu pojazdom poruszającym się po drogach, jazda wozem drabiniastym z pijanym woźnicą lub koniem (do wyboru)


Taryfa "TIR" - możliwość jazdy na oleju opałowym, zniżki 50% na mandaty za lewe tachografy oraz zniżki na tirówki 3x w miesiącu full-serwis lub 5x w miesiącu na lodzika

Taryfa "MOTOR" pozwala na jazdę na motorze na środku jezdni po linii przerywanej bądź ciągłej bez ograniczenia prędkości, a także bez tłumika i kasku w dowolnych warunkach pogodowych.
Dodatek "SLALOM" pozwala na wyprzedzanie samochodów osobowych i ciężarowych naprzemiennie z prawej i lewej strony bez względu na kierunek jazdy.
Ponadto klient ma możliwość darmowego skorzystania z porad prawniczych na temat poprawnego spisywania testamentu, a także spisania dokumentów dotyczących oddania organów do pobliskiego szpitala. Umowa obejmuje również możliwość skorzystania z bogatej oferty zakładu pogrzebowego w danej miejscowości

"Trzy darmowe numery" - plan taryfowy zapewniający bezkarne wykręcenie trzech dowolnych sprzecznych z prawem numerów tuż pod komendą wojewódzką. Koszty sprzątania po stłuczkach i kolizjach według taryfikatora lokalnego operatora.

No to jeszcze taryfa STUDENT: zezwala na jazdę po rondzie tyłem, jazdę w sześciu Maluchem, jazdę po spożyciu alkoholu i "lekkich" narkotyków. Do abonamentu talon na jeden posiłek w barze mlecznym dziennie.

Taryfa "DAWCA" - nakazana jest jazda powyżej 160 km/h. Kierowca nie ponosi prawnych konsekwencji, niemniej jest ścigany - przez karetkę z biorcą i karawan.


Taryfa "BEZ LIMITU" - przy wykupieniu tej taryfy klient otrzymuje mundur, czapkę, pałkę i odznakę funkcjonariusza drogówki.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek