Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Tatuaż-swoje zdanie
(04-02-2011 13:07) #1

Tatuaż-swoje zdanie

Jakie macie swoje zdanie na temat tatuażów? Moim zdaniem może fajnie to wygląda ale na starość można mieć poważne problemy zdrowotne.


(05-02-2011 21:43) #2

RE: Tatuaż-swoje zdanie

Fajnie to to wygląda ale nie dla mnie Zęby


(06-02-2011 15:40) #3

RE: Tatuaż-swoje zdanie

Mi się podobają Zęby
Sam kiedyś sobie zrobie tatuaż Zęby


(04-03-2011 14:00) #4

RE: Tatuaż-swoje zdanie

Nie mam nic przeciwko tatuażom, ale sama nie mogę mieć bo jestem alergiczką Smutek


(29-05-2011 19:50) #5

RE: Tatuaż-swoje zdanie

Tatuaże fajnie wyglądają,niektóre wzory to są arcydzieła,na które można patrzyć,tylko na starość paskudnie wyglądają.Sam żadnego nie posiadam ze względu chorób Smutek


(20-09-2012 18:27) #6

RE: Tatuaż-swoje zdanie

"Dziergi" zawsze mi pasują do kryminalistów ( stare czasy) teraz wszyscy robią "taki mały lansik" jednak kiedy mam pacjenta (młody człowiek) z tatuażem zawsze pomyślę . za 30 - 40 lat będziesz się wstydził i zakrywał żeby inni nie widzieli.
Rozumiem młode osoby że chcą się "upiększyć" tylko jakoś tego nie widać, ale jak widzę 40-latkę jak zaczyna robić tatuaże mówiąc że odrabia młode lata, to uważam to już za "chore" no cóż nie moje ciało nie moje zdrowie, każdy sam za siebie odpowiada i za okaleczanie własnego ciała.

Sama nie posiadam, nigdy mi się nie podobały i nie podobają, choćby arcydzieła zrobione były dla mnie jest to typowe oszpecenie siebie. Czekam kiedy będą tatuaże na czole sobie robić z odpowiednim napisem. Znajdzie się odważny ??? czy tylko w miejscach ukrytych będą robić ???





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek