Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



the Duff - idziecie?
(01-04-2015 12:58) #1

the Duff - idziecie?

Niedługo do kin wchodzi nowa amerykańska komedia "the duff (ta brzydka i gruba)" Duff, czyli najbrzydsza z paczki, dziweczyna która słuzy za tło dla piekniejszych kolezanek (albo chłopak dla przystojnieszych kolegów). Wybieracie się? Swoją drogą to określenie obiło mi się już wczesniej o uszy i nawet znam kilka osób, do których by to pasowało.


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(14-04-2015 11:18) #11

RE: the Duff - idziecie?

[/quote]

Naprawdę zabawna komedia. Tak żeby pójść do kina wyluzować się i pośmiać. Można też z niego "wyczytać" że warto być sobą i kryzys to nie powód by się załamywać.
[/quote]

No i właśnie o to chodzi Wesoly wyjscie do kina to dla mnie rozrywka, wiec od komedii oczekuje, zeby była zabawna a niestety bywa w niektórych przypadkach, że humor jest poniżej poziomu. Ale raczej nie tuttaj Wesoly
My już mamy bilety na piątek Wesoly


(15-04-2015 15:31) #12

RE: the Duff - idziecie?

Racja, komedie amerykańskie czasem mają to do siebie, że humor nie jest zbyt lotny. Tutaj zapowiada się dobrze po zwiastunach. Fajnie też, zobaczyć jakieś zupełnie nowe twarze na ekranie, podoba mi się obsada.


(17-04-2015 16:26) #13

RE: the Duff - idziecie?

(13-04-2015 22:26)Toreador napisał(a):  
(10-04-2015 09:55)Kotleciarz napisał(a):  Toreador - to zazdroszczę. Jak już byliście, to daj znać jak film. I tak pójdę, ale napisz czy ci się podobało.

Naprawdę zabawna komedia. Tak żeby pójść do kina wyluzować się i pośmiać. Można też z niego "wyczytać" że warto być sobą i kryzys to nie powód by się załamywać.

ja idę dzisiaj z koleznakami Zęby ciekawa jestem kto okaze sie duffem w naszej ekpie Zęby


(19-04-2015 20:35) #14

RE: the Duff - idziecie?

Jak wasze wrażenia po obejrzeniu filmu? Rozbawił Was The duff tak jak mnie?


(19-04-2015 21:57) #15

RE: the Duff - idziecie?

Ja się już tak dawno nie uśmiałam w kinie. Film jest przezabawny, plus wychodzimy z kina z pozytywnym nastawieniem. Każdy jest trochę duffem, zawsze znajdzie się ktoś w czymś lepszy od nas ale nie należy się przejmować i byś sobą.


(20-04-2015 20:33) #16

RE: the Duff - idziecie?

(19-04-2015 21:57)wektra napisał(a):  Ja się już tak dawno nie uśmiałam w kinie. Film jest przezabawny, plus wychodzimy z kina z pozytywnym nastawieniem. Każdy jest trochę duffem, zawsze znajdzie się ktoś w czymś lepszy od nas ale nie należy się przejmować i byś sobą.

Fajnie że Ci się podobał. Zgadzam się że dawno nie było komedii, która byłaby zabawna tak jak The Duff.


(09-08-2016 11:24) #17

RE: the Duff - idziecie?

daje radeTanczeTanczeTanczeTanczeTanczeTancze


(14-09-2016 17:03) #18

RE: the Duff - idziecie?

Super film! Uśmiałem się po pachy.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek