Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



the Duff - idziecie?
(01-04-2015 12:58) #1

the Duff - idziecie?

Niedługo do kin wchodzi nowa amerykańska komedia "the duff (ta brzydka i gruba)" Duff, czyli najbrzydsza z paczki, dziweczyna która słuzy za tło dla piekniejszych kolezanek (albo chłopak dla przystojnieszych kolegów). Wybieracie się? Swoją drogą to określenie obiło mi się już wczesniej o uszy i nawet znam kilka osób, do których by to pasowało.


(02-04-2015 11:02) #2

RE: the Duff - idziecie?

alice- bo jest też taka książka. Wesoly A poza tym, to samo słowo zrobiło kariere, jak wyszła książka pod tym tytułem.
Designated Ugly Fat Friend - Duff. Wesoly


(02-04-2015 11:30) #3

RE: the Duff - idziecie?

(02-04-2015 11:02)Kotleciarz napisał(a):  alice- bo jest też taka książka. Wesoly A poza tym, to samo słowo zrobiło kariere, jak wyszła książka pod tym tytułem.
Designated Ugly Fat Friend - Duff. Wesoly
Nie znałam Jezyk1 sprytne, takie trochę nieprzetłumaczalne na polski... Ja myślę, ze duffem moze raz być raz nie - zalezy od packzi, na tle jednej wyglądasz na duffa a na tle innej na ciacho. Oczko A ta książka jest w Polsce?


(08-04-2015 14:50) #4

RE: the Duff - idziecie?

Chyba już tak, ale książkę już sobie chyba daruję - już się napaliłem na film, a środki mam ograniczone. Zęby


(08-04-2015 16:27) #5

RE: the Duff - idziecie?

(08-04-2015 14:50)Kotleciarz napisał(a):  Chyba już tak, ale książkę już sobie chyba daruję - już się napaliłem na film, a środki mam ograniczone. Zęby

Ja bym książkę chętnie przeczytała, ale niekoniecznie przed filmem akurat w tym przypadku (zazwyczaj mam odwrotnie). Książka może być takim fajnym dopełnieniem, ale w pierwszej kolejności film jednak.
Halinka troche faktycznie nieprzetłumaczalne na polski, ale całkiem mi sie spodobało to skreślenieWesoly I faktycznie masz racje, w zależności od towarzystwa raz możesz być duffem a raz masz takiego Wesoly


(08-04-2015 23:14) #6

RE: the Duff - idziecie?

My się wybieramy całą paczkę. Typujemy narazie kto z nas jest duffemZęby


(09-04-2015 18:26) #7

RE: the Duff - idziecie?

(08-04-2015 23:14)Toreador napisał(a):  My się wybieramy całą paczkę. Typujemy narazie kto z nas jest duffemZęby

My nie typujemy... ha, ha, bo każdy z nas kiedyś był duffem (albo będzie), idziemy dziś w na 20.00 na pokaz przedpremierowy. Będzie się działo.


(10-04-2015 09:26) #8

RE: the Duff - idziecie?

(09-04-2015 18:26)KlaraX napisał(a):  
(08-04-2015 23:14)Toreador napisał(a):  My się wybieramy całą paczkę. Typujemy narazie kto z nas jest duffemZęby

My nie typujemy... ha, ha, bo każdy z nas kiedyś był duffem (albo będzie), idziemy dziś w na 20.00 na pokaz przedpremierowy. Będzie się działo.

Ja dopiero po premierze się wybiorę, u mnie akurat nie grają przedpremierowych niestety. Ale też paczkę skrzykujemy cała, zeby było wesoło Wesoly


(10-04-2015 09:55) #9

RE: the Duff - idziecie?

Toreador - to zazdroszczę. Jak już byliście, to daj znać jak film. I tak pójdę, ale napisz czy ci się podobało.


(13-04-2015 22:26) #10

RE: the Duff - idziecie?

(10-04-2015 09:55)Kotleciarz napisał(a):  Toreador - to zazdroszczę. Jak już byliście, to daj znać jak film. I tak pójdę, ale napisz czy ci się podobało.

Naprawdę zabawna komedia. Tak żeby pójść do kina wyluzować się i pośmiać. Można też z niego "wyczytać" że warto być sobą i kryzys to nie powód by się załamywać.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek