Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]

Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Thesilence - Forum Młodzieżowe
(17-05-2011 20:56) #1

Thesilence - Forum Młodzieżowe

Thesilence.pl to miejsce zostało stworzone przez młodzież dla aktywnych, ciekawych świata nastolatków. Nasze forum jest miejscem gdzie internauci łączą się w ogromną społeczność aby razem tworzyć Największą młodzieżową społeczność w internecie. Dzięki serdeczniej atmosferze jak i wspaniałym ludziom oraz niesamowitym atrakcjom na pewno spędzisz tutaj wspaniałe chwile. Rejestrując się na naszym forum zyskujecie automatycznie szansę porozmawiania na takie tematy jak np.: miłość i związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda. Nie czekaj i dołącz do nas a przekonasz się, że poznasz tu wiele nowych przyjaciół. .
Zapraszam Wesoly

http://www.thesilence.pl

[Obrazek: 64banner41.png]

Będę wdzięczna za każdą opinię Wesoly

(18-05-2011 11:51) #2

RE: Thesilence - Forum Młodzieżowe

Jak patrzyłam to forum rzeczywiście posiada ciekawe tematy i treści, ale przydało by się pogonić trochę moderatorów do pracy Oczko no i z dyscypliną i kulturą osobistą części userów jest kiepsko .
Forum oceniam na 7/10 Wesoly

(23-05-2011 20:46) #3

Ja mam trochę wątpliwości;

Cytat:Dzięki serdeczniej atmosferze jak i wspaniałym ludziom oraz niesamowitym atrakcjom na pewno spędzisz tutaj wspaniałe chwile.
- to zdanie jest prawdziwe jak nie ma kilku osób, także tych z ekipy.

Cytat:Rejestrując się na naszym forum zyskujecie automatycznie szansę porozmawiania na takie tematy jak np.: miłość i związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda
- owszem, ale jak się ma odpowiedni wiek wg. starych userów i ekipy.

Forum oceniam na 6/10 bo jednak sama tematyka i wątki są ciekawe, a nowy skrypt i szata graficzna są OK.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2011 20:47 przez Black Coffe.)

(23-05-2011 22:07) #4

Cytat:- to zdanie jest prawdziwe jak nie ma kilku osób, także tych z ekipy.
Których? Może myślimy o tych samych Krzywy

Cytat:Forum oceniam na 6/10 bo jednak sama tematyka i wątki są ciekawe, a nowy skrypt i szata graficzna są OK.
Dziękuję ślicznie Wesoly
Planuję za jakiś czas zmienić ikonki obok działów a także dodać obrazki rangi i zmienić obecne wielkie przyciski w postach Jezyk1

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2011 22:07 przez Nefertari.)

(03-06-2011 22:17) #5

Na forum młodzieżowym jestem od września 2010,pojawiłem się tylko na chwilę i do tej pory tam jestem.Szukałem forum w którym będzie miło,będzie miła atmosfera, i znalazłem.Są ciekawe rozmowy,mili ludzie z który można porozmawiać na wszystkie tematy.Jest dużo tematów do wypowiadani.Szefowa jest bardzo sympatyczna.Można poznać wiele osób z różnymi przekonaniami.Bardzo zachęcam do logowania się na forum młodzieżowym,nie pożałujecie.Przyjmiemy was z otwartymi rękami i z uśmiechem na twarzy.Zapraszam serdecznie. Wesoly

(03-12-2011 18:50) #6

Wy tam nikogo nie lubicie, jak patrzyłam...

(17-02-2012 15:30) #7

Moim zdaniem te wasze forum to dno.
Gdy ktoś wyrazi swoją opinię na temat Administratora, który gówno potrafi to ban za spam ?.
Jaki spam ?.
Jesteście przykrzy...

(17-02-2012 16:34) #8

/zgadziam się Krzywy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek