Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościTHG.pl - Portal Komputerowy
(01-12-2009 15:33) #1

THG.pl - Portal Komputerowy

Bieżący rok nie był specjalnie atrakcyjny dla portalu THG.pl. Pustka w artykułach oraz w newsach. W ostatnich trzech miesiącach nastąpiło jednak ożywienie. Zaczęły pojawiać się aktualności, wzrósł ruch na forum. W połowie października nagle przestały pojawiać się newsy, strona stała pusta tak jak wcześniej.

Pewnie większość odwiedzających stwierdziła, że newsmanowi znudziła się praca, a strona nadal będzie stała tak jak stoi. Niestety, wszyscy, którzy tak myśleli pomylili się. Po niedługim czasie pojawił się komunikat, że rozpoczęły się pracę nad nową odsłoną portalu, z nowym silnikiem oraz layoutem.
Programiści THG zdecydowali się odesłać do lamusa przestarzałe PHP-Fusion na rzecz nowoczesnego i funkcjonalnego WordPressa.

Nowy design strony utrzymany jest w barwach poprzedniej wersji, czyli szaro-czarnym z dodatkami żółtego, oraz zielonego. Po wejściu na stronę rzuca się w oczy slider prezentujący ostatnie sześć artykułów zamieszczonych na portalu. Pod sliderem mamy polecane strony oraz chmurę tagów. Sposób wyświetlania newsów również uległ zmiane, od teraz nie widzimy już na stronie głównej samych newsów oraz kawałka ich treści. Rozwinięte są tylko dwa, natomiast reszta widoczna jest tylko pod tytułem.

Mamy nadzieję, że ten krótki tekst opisujący nowe THG.pl zachęci Was drodzy czytelnicy do odwiedzania naszego portalu oraz forum.

Gorąco zapraszam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2009 17:30 przez Twister.)
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek