Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



To już 3 lata...
(21-02-2012 12:30) #1

To już 3 lata...

Za nami 3 lata działalności hajlo. Dokładnie 3 lata temu: 21 lutego wasz administrator: Darek znany wtedy jako BlackAngel założył hajlo. Nie byłoby to możliwe bez pomocy takich ludzi jak: folkien, Platonow, Wilk . Mogę wręcz powiedzieć że oni również jak ja byli jego założycielami. W momencie założenia hajlo przyświecał troszke inny cel. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że tamty rok był najbardziej udanym czasem.
Kolejny rok był przełomowy. Hajlo zmieniło swój kształt musząc usunąć pewne treści. Wtedy też hajlo stało się tym, czym jest do dzisiaj.
Ostatni rok niestety nie mogę zaliczyć do udanych. Złośliwość sprzętu i masa problemów technicznych niestety nie obeszła się bez echa. Hajlo zapada w sen. Dlatego pomóżcie je obuddzić.

Hasłem na kolejny rok jest
"Wake Up".

A co z tym WakeUp'em jest zwiazane:
- MakeUp wyglądu
- refaktoryzacja dużej ilości kodu hajlo
- Konkurs urodzinowy
- System Wyzwań, który pojawi się już niebawem
i wiele wiele więcej...

Zapraszajcie znajomych, dyskutujcie, dobrze się bawcie.
Obudźcie Hajlo!!!



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2012 12:32 przez Uncle.)

Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(21-02-2012 13:34) #2

RE: To już 3 lata...

A mnie już stuknęło dwa lata jak jestem na Hajlo. I w ciągu tych lat zdążyłam poznać część starej ekipy no i sama dołączyłam do niej Wesoly Zgadzam się z Wujkiem, że ostatni rok był ciężki dla Hajlo z powodu tych nieszczęsnych problemów technicznych i dlatego też musimy pomóc mu ruszyć do przodu by Hajlo wróciło znowu formy.


(21-02-2012 14:05) #3

RE: To już 3 lata...

No to hajlo ma 3 latka już...
Najlepszego hajlo !.
Też tu jestem 2 lata po w 2010 roku dołączyłem i spotkało mnie tu wiele rzeczy.
Niech hajlo się obudzi bo same stare osoby są Zęby...


(21-02-2012 14:25) #4

RE: To już 3 lata...

A ja właśnie się zorientowałam, że po Darku jestem osobą, która ma najdłuższy staż jako osoba funkcyjna Zęby

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2012 14:27 przez Niebieska.)

(21-02-2012 17:20) #5

RE: To już 3 lata...

Nie bez powodu jesteś administratorem Oczko


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(21-02-2012 17:24) #6

RE: To już 3 lata...

A ja myślę, że jesteś Asia Administratorką ponieważ jesteś z Darkiem Zęby.
Również przyczyniłaś się do ściągnięcia wielu członków forum.
Między innymi mnie Wesoly.
Asia oby tak dalej a i dawaj nam więcej porcji humoru Zęby.


(21-02-2012 23:15) #7

RE: To już 3 lata...

(21-02-2012 17:24)DamiaX napisał(a):  A ja myślę, że jesteś Asia Administratorką ponieważ jesteś z Darkiem Zęby.

:facepaw:
Czyli sugerujesz, że gdyby Asia nie byłaby dziewczyną Darkobota, nie pełniłaby funkcji administratora na forum? Najs. Darek nie jest takim idiotą, żeby przyznawać komuś funkcję ze względu na to, że jest jego dziewczyną.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2012 23:16 przez winek.)

(21-02-2012 23:45) #8

RE: To już 3 lata...

(21-02-2012 23:15)winek napisał(a):  
(21-02-2012 17:24)DamiaX napisał(a):  A ja myślę, że jesteś Asia Administratorką ponieważ jesteś z Darkiem Zęby.

:facepaw:
Czyli sugerujesz, że gdyby Asia nie byłaby dziewczyną Darkobota, nie pełniłaby funkcji administratora na forum? Najs. Darek nie jest takim idiotą, żeby przyznawać komuś funkcję ze względu na to, że jest jego dziewczyną.

Nie chodziło mi oto.
Ale pewnie też Darek przez to zdobył do niej większe zaufanie.
W końcu to jego ukochana osoba.


(21-02-2012 23:49) #9

RE: To już 3 lata...

(21-02-2012 23:45)DamiaX napisał(a):  
(21-02-2012 23:15)winek napisał(a):  
(21-02-2012 17:24)DamiaX napisał(a):  A ja myślę, że jesteś Asia Administratorką ponieważ jesteś z Darkiem Zęby.

:facepaw:
Czyli sugerujesz, że gdyby Asia nie byłaby dziewczyną Darkobota, nie pełniłaby funkcji administratora na forum? Najs. Darek nie jest takim idiotą, żeby przyznawać komuś funkcję ze względu na to, że jest jego dziewczyną.

Nie chodziło mi oto.
Ale pewnie też Darek przez to zdobył do niej większe zaufanie.
W końcu to jego ukochana osoba.

:double facepaw:
Tyle że Asia została administratorem dużo wcześniej niż dziewczyną Darka.


(22-02-2012 18:51) #10

RE: To już 3 lata...

(21-02-2012 23:49)winek napisał(a):  Tyle że Asia została administratorem dużo wcześniej niż dziewczyną Darka.

To jest racją. To że mogę na niej polegać również. Ale generalnie prawdą jest to że odwala tu masę dobrej roboty i moim zdaniem jest userem ubiegłego roku, i ma duże szanse zostać userem aktualnego.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek