Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(29-03-2017 20:46) #1

Trądzik

Wielu z nas ma cały czas problemy z cerą. Kolejne eksperymenty z kosmetykami nie poprawiają sytuacji. To bywa dołujące i wkurzające.
Kolejne próby kończą się fiaskiem.
Trądzik to nie wyrok. Czasami wystarczy odpowiedni antybiotyk dobrany przez lekarza dermatologa, ale poradzić sobie z nim.
Poczytajcie o tym: http://bloganny.pl/artykuly/antybiotyk-na-tradzik/


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)

(21-07-2021 19:02) #12

RE: Trądzik

Czytałam niedawno, że skutecznym preparatem na różne problemy skórne jest Nano needles od Aurumaris. Ma wszechstronne działanie, bo usuwa trądzik, pryszcze, przebarwienia, blizny, a nawet redukuje zmarszczki, nawilża cerę i ujędrnia ją. Preparat jest łatwy do nałożenia, a jedno opakowanie wystarczy na kilka zabiegów. Można mieć piękną skórę bez bolesnych zabiegów.


(25-07-2021 12:02) #13

RE: Trądzik

Ja również mam ten problem, aczkolwiek testowałam wiele kremów i niestety nie były one w moim przypadku skuteczne.
Z perspektywy czasu widzę,ze powinnam już na samym początku wybrać się do dermatologa, aby ten opracował mi odpowiednie leczenie twarzy Bo coś takiego jest w stanie dopiero przynieść odpowiednie rezultaty.
Polecam od siebie Arte Clinic w Gliwicach https://arteclinic.pl/ Naprawdę mi pomogli.


(22-04-2023 16:27) #14

RE: Trądzik

Słyszałem od znajomej, ze bardzo dobrze radzą sobie z trądzikiem w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie. Mają doświadczony zespół, który dba o jak najlepsze wyniki zabiegów i indywidualnie o każdego klienta. Mają 25 lat doświadczenia na rynku beauty, świetny sprzęt i korzystają tylko ze sprawdzonych kosmetyków.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek