Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Twoje ulubione filmy
(27-07-2010 20:29) #1

Thumbs Up Twoje ulubione filmy

He proszę abyście podawali tytuły swoich ulubionych filmów Zęby

Zaznaczam, że jestem fanem Wszystkich horrorów i komedii Zęby

Najlepszy horror to chyba wszystkie części "Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną" , a komedia to pewnie "Kac Vegas" & "Spadaj" Oczko


Strona 5 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(08-11-2017 20:55) #41

RE: Twoje ulubione filmy

The Ring i Ringu <3 kocham obie wersje miłością pełną


(29-11-2017 03:06) #42

RE: Twoje ulubione filmy

Najlepszy film który ostatnio widziałem to definitywnie film " Circle " z 2015 roku. Film jest psychologiczny więc mi się bardzo podobał. Z nowości polecam bardzo nowego Kapitana Amerykę Wojnę Bohaterów


(07-12-2017 14:52) #43

RE: Twoje ulubione filmy

Ja nie mam jednego najlepszego albo ulubionego filmu. Bardzo lubię oglądać filmy, więc mam wiele ulubionych. Do ulubionych powędrował np. obejrzany wczoraj przeze mnie "Kapitan Philips". No i właśnie, zależy też jaki gatunek preferujesz, ja ogólnie najbardziej lubię horrory i thrillery, ale też bardzo lubię dramaty, filmy obyczajowe, lubię też filmy katastroficzne, lubię niektóre komedie zwykłe, niektóre komedie romantyczne też, lubię melodramaty, niektóre animowane, czasem lubię też historyczne, kostiumowe.


(13-12-2017 22:51) #44

RE: Twoje ulubione filmy

Ostatnio widziałam "Prestiż" Nolana - wspaniały!


(11-08-2018 17:00) #45

RE: Twoje ulubione filmy

Ja uwielbiam wszystkie filmy Quentina Tarrantino


(31-01-2019 11:21) #46

RE: Twoje ulubione filmy

Ostatnio oglądam mniej filmów, przerzuciłam się na seriale. Uwielbiam je oglądać. Wesoly Ciekawa jestem jakie są wasze ulubione, bo chętnie obejrzałabym coś z polecenia.


(02-11-2021 11:39) #47

RE: Twoje ulubione filmy

„The sinner”, „Ruchome piaski”, „Niewiarygodne”, „Mindhunter”, „Manhunt: Unabomber”
Jeśli ktoś lubi tematykę kryminalnych zagadek to polecam Wszystkie na netflixie, niektore z tych seriali oparte na prawdziwych wydarzeniach .

Jeśli macie ochotę na jakieś ciekawe filmy na swięta, polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://filmi.pl/filmy-o-papiezach

Znajduje się na niej przegląd wartościowych filmów o papieżach.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek