Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościUżyj OpenCart, aby otrzymywać płatności w kryptowalucie
(18-06-2023 17:29) #1

Użyj OpenCart, aby otrzymywać płatności w kryptowalucie

[Obrazek: 168487261.jpg]

Szukasz wygodnego, bezpiecznego i szybkiego sposobu na przyjmowanie płatności od klientów w kryptowalucie? Plisio oferuje kompleksowe rozwiązanie - Plisio OpenCart Wtyczka ta pozwala sprzedawcom akceptować płatności natychmiast, bez żadnego ryzyka, we wszystkich popularnych kryptowalutach.

Wtyczka działa jako pośrednik między sprzedawcą a jego klientem. Zajmuje się konwersją i dostarczaniem środków przy użyciu istniejącej infrastruktury bankowej. Oznacza to, że klienci mogą płacić wybraną kryptowalutą bez konieczności jej wymiany.

Wtyczka oferuje również dodatkową ochronę dla sprzedawców, umożliwiając im skonfigurowanie wielu portfeli w różnych walutach. W ten sposób klienci mogą zawsze przesyłać płatności w preferowanych walutach, a sprzedawcy mogą mieć pewność, że ich środki nigdy nie zostaną utracone z powodu zmieniających się wycen.

Co więcej, platforma Plisio oferuje analizę w czasie rzeczywistym, dzięki czemu sprzedawcy mogą przeglądać podział swoich środków w różnych walutach i dokładnie śledzić szczegóły transakcji. Daje to handlowcom pełną kontrolę nad ich finansami i pomaga im podejmować świadome decyzje.

Plisio OpenCart Cryptocurrency Payment Plugin to najlepsze rozwiązanie dla sprzedawców, którzy chcą akceptować płatności kryptowalutowe. Jest bezpieczny, szybki i niezwykle opłacalny, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla firm ze wszystkich sektorów. Wypróbuj ją już dziś i ciesz się bezstresowymi transakcjami!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek