Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Użytkownicy allegro i ich komantarze...
(10-12-2010 11:26) #1

Użytkownicy allegro i ich komantarze...

Pisownia oryginalna.

EMANKO EMANKO
TYM RAZEM TOTALNA ODSŁONA CLUBBINGU
JEDYNA W SWOIM RODZAJU I SWEJ PRZEBIEGŁOŚCI
ORYGINALNA BLUZECZKA FIRMY HOUSE NO NIE??
MASZ PEWNOŚĆ ZE ORYGINAŁ BO TO JEST ORYGINAŁ
CZŁOWIEKU ALBO DZIEWCZYNKO MUSISZ JĄ MIEĆ BO BARDZO JĄ CHCESZ.. WIADOMO NIE??
WYMIAR TO TYPOWA M TAK WIEC JESLI NOSISZ M TO JEST OK
WIEC JA W NIEJ BYŁAM 2-3 RAZY STAN JEST IDEALNY JAK NOWA , ALE BYLAM W NIEJ JEDNAK WIEC NAPISALAM UZYWANE CO NIE ??
TOTALNE PYRANDOO WIADOMKA NASZA BRANŻA ZAPEWNIA GWARANCJĘ LUZU I SWOBODYY PRZY JEDNOCZESNEJ RADOŚCI Z UŻYWANIA ORAZ PEWNOŚĆ TAK MODNEGO WSPÓŁCZEŚNIE LANSU PRZEZ DUŻO $$$$$
TAK WIĘC CLUBBINGOWCU CHCESZ CZY NIE, NIE UNIKNIESZ TEGO
TA BLUZKA BĘDZIE CI SIE ŚNIŁA PO NOCACH TAK WIĘC LICYTUJ ZIOM CENA JAK ZWYKLE 1PLN STARTUJE A TY LICYTUJESZ
NO TO TO BY BYŁO NA TYLE KAPSZTYLE
A JAKI Z TEGO MORAŁ ??????
PKP!!!!!!!!!!
EMAAAAAA


Nokia 3510i w stanie BDB...zmarła nagle

Witam dzisiaj mam na sprzedaz niezawodny telefon ktorym jest siemens c60 jestem z niego bardzo zadowolony oraz moja dziewczyna poniewaz ona sie nim opiekuje

Telefon po wpadnięciu do bigosu przestał sie włączać.

Mam do sprzedania sukieneczkę (rozmiar 62) do chrztu z czapeczką [zwykły chrzest - co łaska, z czapeczką - drożej]

dla puszystej, welurowe H&M - 2 XL bakłażan [niby w odzieży, ale kto wie, co z bakłażana można wystrugać]

hawajska koszulka quiksilver billabong z typiarką Prosto zza oceanu- sprzedaję bo wracam za ocean!!

Bez metki ale nigdy nie prany i nie chodzony, tylko do zdjęcia

Elegancki kąplet lniany koszuka i spodnie

MOŻE GO TAKŻE WYKORZYSTAĆ OSOBA KTÓRA PRACUJĘ JAKO STRÓRZ LUB OCHRONIARZ URZĄDZENIE MOŻE NAWET URATOWAĆ MU POSADĘ W MOMENCIE KIEDY BĘDZIE ZASYPIAŁ NP. OGLĄDAJĄC TV A WIE ŻE MOŻE WEJŚĆ SZEF TO NIE MOŻĘ DAĆ SIĘ ZŁAPAĆ, URZĄDZENIE OSZCZERZĘ GO ZE ZACZYNA ZASYPIAĆ I NAJWYŻSZY CZAS NA KAWĘ


(15-03-2012 22:51) #2

RE: Użytkownicy allegro i ich komantarze...

Uwaga! Przekleństwa! Pisownia oryginalna

(Sprzedający) Negatywny pon 05 mar 2007 17:54:52 CET 164078612 Pokaż
Maksymalny negatyw,wyzywa,nie płaci, oto fragment meila który dostałam:"Glupia pierdolona szmato wyjeb sie na ryj. Wsadz se w
dupe ta gre i te pieniadze!!!Co ty kurwo myslisz ze mnie negatywem nastraszyszs?ty tez pizdo jebana dostaniesz negatywa"
[Odpowiedź z:śro 21 mar 2007 15:19:56 CET] Glupia dupa!!! Straszyla mnie negatywem i tym ze jej chlopak wjedzie mi na chate bo poprosilem o wyslanie gry za pobraniem gdyz zostalem ostrzezony przez innego allegrowicza ze moge zostac oszukany gdy tylko wplace pieniadze na konto



Niecias (-1) (Kupujący) Negatywny pon 28 lut 2005 09:33:04 CET
40621395

Pokaż
wogole niepowazny czlowiek zero kompatybilnosci , wystawia aukcje po czym nie loguje sie, poza tym prawdopodobnie jest gejem.. nic nie mam do gejow ale podrywa mnie przez telefon...



Towar pierwsza klasa, cena jak najtanszej chinskiej podroby, a jakosc wyje**na w kosmos!!!
Czego chciec wiecej?
Polecam!!


Lolas to cienki bolas .przesyła towar dobrej jakości ,ale w niewłaściwych rozmiarach. Jestem przekonany ,że robi to z premedytacją i ma w tym jakiś cel. To zawodowiec .


Najwyzsza Izba Kontroli donosi, ze ten obywatel o medal sie prosi! Uczciwy, rzetelny, charakter ze stali, transakcje dokonczy choc bys mu dom spalil! Polecam go z serca, polecam z kieszeni, jak z nim nie zatanczysz to go nie docenisz


fok-s (118) (Sprzedający) Negatywny pon 11 sie 2008 19:38:57 CEST 407894230
Pokaż
ogarnij jape,bo po pierwsze ja sie ciebie nie pytalam czy moge zaplacic za tydzien tylko cie informowalam o tym.po drugie mam to w tej chwili w piździe bo chcialam jutro isc i jednak zaplacic za kurtke ale w tej chwili jeb sie na ryj.bez poważania.


Pozytywny czw 07 lut 2008 11:31:21 CET
"Miłościwie Nam Kupujący wbrew treści reklamy okazał się być aniołem choć mógł być tyranem. Powiem krótko, bo tu wąskie są opinii ramy: sprzedaj Mu, kup od Niego lub przyłóż do rany. Dziękuję, bijąc pokłon, żem został wybrany."


Pierwszorzędny profesjonalista,człowiek najwyższych wartosci. Spotkanie z nim na drodze biznesu to nie tylko brak obaw o ewentualne rozczarowanie, ale rowniez, a moze przede wszystkim usmiech nadziei ze w tym narodzie duch prawosci nie zaginął


misia2018 (3310) (Sprzedający) Pozytywny czw 10 kwi 2008 21:24:15 CEST 341139127
Pierwszorzedny profesjonalista,czlek najwyzszych wartosci. Spotkanie z nim na drodze biznesu to nie tylko brak obaw o ewentualne rozczarowanie, ale rowniez, a moze przedewszystkiem usmiech nadziei ze w tym narodzie duch prawosci nie zaginął


Bardzo dobry kontrahent Wesoly dobrze ssa przez mikrofon i ma talent do klamania ... polecam w 1,00 % oby tak dalej a Ci chate spale :[


halapacz (56) (Kupujący) Neutralny sob 17 lis 2007 17:25:56 CET 263040490
przesyłka dotarła i to dość szybko, ale towar "PRAWIE" zgodny z opisem i zdjęciem, a prawie robi w ty przypadku ogromną różnicę...sukienka niestety krótsza i inaczej uszyte rękawy...
[Odpowiedź z:sob 01 gru 2007 12:20:12 CET] Sprawdziliśmy jeszcze raz długość sukienki: 80cm (78cm + 2cm mini-ramiączek) - zgodnie z opisem. A co do rękawów, przy pomocy wiązania można zrobić rękawy proste lub marszczone (jak na zdjęciu). Przepraszamy za brak instrukcji obsługi.


Banan_12 (7) (Kupujący) Neutralny czw 15 lis 2007 17:27:52 CET 262604683
Jedna z bluzek miala byc kremowa a jest biala. Za przesylke musialam zaplacic osobno od 2 szt a przeciez towar byl lekki jak piorko ! Dlatego tez wystawiam komentarz neutralny choc moglbybyc negatywny.
[Odpowiedź zJezyk1ią 16 lis 2007 16:51:06 CET] Pomyłki w kolorze prosimy w przyszłości zgłaszać. Cena wysyłki była podana na aukcji, towar wysłany z zagranicy! Prosimy o zapoznanie się z cennikiem przesyłek zagranicznych. Poza tym piórko o wadze 220g? Jakiś duży gatunek ptaka ;-)


Yanikodem (20) (Kupujący) Negatywny czw 10 sty 2008 16:41:55 CET 283415368
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH KUPUJĄCYCH. TO JAKIŚ NACIĄGACZ KTÓRY HANDLUJE TOWAREM KTÓREGO NIE POSIADA. ZA TOWAR ZAPŁACIŁAM 27.12.07 I DO DZISIAJ TJ 10.01.08 NIE OTRZYMAŁAM PRZESYŁKI. NIE ODPOWIADA NA MAILE I NIE ODBIERA TELEFONÓW.ZWYKŁY OSZUST
[Odpowiedź z:sob 12 sty 2008 09:48:10 CET] ROZMAWIALES PRZEZ TELEFON Z PRACOWNICĄ Z KTORA POTWIERDZILA CI ZE TOWAR ZOSTAŁ WYSŁANY !!!!!! NIEDOROZWOJU SAM JESTEŚ ZŁODZIEJEM I BESZCZELNYM KŁAMCĄ !!!!!!!


ZaKu_mat (101) (Kupujący) Pozytywny sob 27 paź 2007 12:30:33 CEST 135724205
Komentarz nie inaczej - bardzo POZYTYWNY kontrahent bardzo miły grzeczny niewyrywny. Polecam by ogół mógł również sprobować, że frajdą jest Mu sprzedać lub u Niego kupować. Przesyłam Życzenia Wszystkiego Dobrego SEE YOU i do nastepnego.


mirtour (76) (Kupujący) Pozytywny nie 25 lis 2007 19:19:20 CET 266954755
Smacznie i zdrowo niskokalorycznie wysoce zadowoleniowo Klasycznie POZYTYWNIE wzruszająco lirycznie Śliczny ten kupujący bo postąpił ślicznie Wesoly Postawił bym mu piątkę ale SZÓSTKĘ daję choć na zewnątrz mróz świat wydał się majem.


Pabomo (8171) (Sprzedający) Negatywny sob 30 wrz 2006 20:05:13 CEST 129712568
po zuzyciu całej butelki hiszpanskiej muchy efekt zerowy zona ziewała a ja poszedłem na kibel poczytac gazete to jakas zciema totalne oszustwo polecam ludziom co nie maja robic z kasą
[Odpowiedź z:sob 30 wrz 2006 21:40:28 CEST] tomas-klauuu, nie czyta instrukcji i dziwi się iż po zażyciu całej butelki nie było efektu !!! Człowieku, ma wystarczyć max 15 kropli a nie butelka !!!! Taka ilość może wywołać tylko senność a nie ochotę na sex. Bezmyślny komentarz !!


Pabomo (8171) (Sprzedający) Negatywny sob 30 wrz 2006 20:02:25 CEST 127173050
produkt zgodny z opisem ale huj wam w dupe za moje wrazenia po jego zazyciu pała stała jak chciała a jaja rozbolały mnie jak psa co zobaczył suke z cieczką nie polecam te tabletki to jaks lipa kaszaniasta
[Odpowiedź z:sob 30 wrz 2006 21:34:57 CEST] Produkt całkowicie zgodny z opisem, o czym świadczy sam komentarz. Wystarczy stosować zgodnie z instrukcją, a nie bezmyślnie zażywać całe opakowanie. Poza tym wulgarna treść świadczy o poziomie użytkownika tomas-klauuu. Nie polecamy !!!!



100% pozytyw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mimo jedenj ustrki Smutek paczka wogóle nie doszła Smutek((((((((((((



jakpiestopies (4) (Kupujący) Negatywny pią 10 sie 2007 17:37:29 CEST 216165545
Zamowilem drazek tydzien temu,pisalem emaile i odpowiedz dopiero po 3 tygodniach! radze kazdemu klijentowi nie zamawiac u tego Pana!
[Odpowiedź zJezyk1ią 10 sie 2007 22:14:44 CEST] Choć zamówiłes tydzień temu to ja dopiero po 3 tygodniach od zamówienia się skontaktowałem? Czyli odezwę się za dwa tygodnie dopiero? A jakie wtedy padną numery w totka może też Pan wie? Byłbym wdzięczny... Reszta w negu ode mnie.


asiapawel4 (9) (Kupujący) Negatywny sob 02 cze 2007 16:01:46 CEST 192612983
Wystawiam negatyw ponieważ kostium kompielowy jest inny jak na zdjęciu!!!!!! Majki na zdjęciu były wiązane na biodrach a przysłano mi zwykłe nie wiązane-miało to dla mnie duże znaczenie .Myślę,że o klienta TRZEBA DBAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!
[Odpowiedź z:sob 02 cze 2007 16:57:41 CEST] Szanowna Pani Klientko. Jest Pani zapewne nieomylna, idealna, perfekcyjna i nigdy nie popełnia Pani błedów. My, plebs, jesteśmy ludźmi i czasami zdarzają nam się omyłki. Możemy je naprawić, ale trzeba się do nas zniżyć i napisac maila!



Jak się sprzedaje szmelc jako TŁO FOTOGRAFICZNE to nie ma co się tak denerwować Twoje tło to zwykła włóknina ogrodnicza po 3zł za m bierzący kładzie się to na grządkę by chwasty nie rosły, mam zamiar ostrzec wszystkich kupujących
[Odpowiedź z:śro 22 cze 2005 08:50:50 CEST] TO PO CO LICYTUJESZ ? NIE PODOBA SIĘ IDŹ DALEJ !



pafshtyk (46) (Sprzedający) Negatywny pon 30 paź 2006 22:50:15 CET 134525935
zero kontaktu, po wysłaniu meili z przypomnieniem także nic, nie polecam, odradzam tego allegrowicza!!!!!!!!!!!!
[Odpowiedź z:sob 07 lip 2007 15:27:10 CEST] nie wiem o czym pan mówi nic od pana nie zamawiałem a jak zamawiałem to przepraszam za wszystko



dziub1002 (837) (Sprzedający) Negatywny pią 26 maj 2006 08:59:34 CEST 102850447
EASY2000 DAŁ SIĘ POZNAĆ JAKO CZŁOWIEK NIEZRÓWNOWAŻONY I NARWANY. POD WPŁYWEM ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH BEZ ZASTANOWIENIA PODEJMUJE NIE DO KOŃCA PRZEMYŚLANE I ODPOWIEDZIALNE DECYZJE!! OCZERNIANIE INNYCH TO JEDYNE CO POTRAFI!!! NIE POLECAM!!
[Odpowiedź z:wto 20 cze 2006 19:18:36 CEST] Jedyną nieprzemyślaną decyzją było kupienie czegokolwiek od tego giertycha złamanego


wlodi241 (0) (Kupujący) Negatywny śro 15 sie 2007 17:29:03 CEST 184187912
Kabel w porządku lecz płytka bez sterowników a tak się chyba nie robi Smutek
[Odpowiedź z:czw 16 sie 2007 02:46:49 CEST] Brawo, aukcja zakończona blisko pol roku temu do dzis zero maila z reklamacja. A moze wogole nie zaplacil ? Ale tego nie mozemy sprawdzic bo chore allegro kasuje transakcje po 3 miesiacach a kom jak widac mozna wystawiac do woli Paranoja nie serwis


(16-03-2012 16:47) #3

RE: Użytkownicy allegro i ich komantarze...

Kod:
Pabomo (8171) (Sprzedający) Negatywny sob 30 wrz 2006 20:05:13 CEST 129712568
po zuzyciu całej butelki hiszpanskiej muchy efekt zerowy zona ziewała a ja poszedłem na kibel poczytac gazete to jakas zciema totalne oszustwo polecam ludziom co nie maja robic z kasą
[Odpowiedź z:sob 30 wrz 2006 21:40:28 CEST] tomas-klauuu, nie czyta instrukcji i dziwi się iż po zażyciu całej butelki nie było efektu !!! Człowieku, ma wystarczyć max 15 kropli a nie butelka !!!! Taka ilość może wywołać tylko senność a nie ochotę na sex. Bezmyślny komentarz !!

Haha wlał jej całą butlę i kit Zęby...
Dobrze, że nie miała ochoty na orgie Zęby...





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek