Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Ubezpieczenia

Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(20-11-2017 13:48) #21

RE: Ubezpieczenia

(31-10-2017 16:27)Zonia napisał(a):  ubezpieczenie to jest bardzo wazna kwestia. moj tato jest brokerem i mam na wszystko, o turycztycznych, wiadomo, tez nie zapominam i zawsze ubezpieczam rodzine. nie martwie sie tylko o samochod bo z leasingu firma już mi wszystko zapewnia i problem z głowy totalnie

Leasing potrafi miec bardzo dobre oferty ubezpieczniowe w pakiecie Wesoly Jest parę na rynku ofert, któe załatwiają duzo spraw na raz i zdejmuja problem z glowy.


(26-11-2017 16:56) #22

RE: Ubezpieczenia

(20-11-2017 13:48)racinka napisał(a):  
(31-10-2017 16:27)Zonia napisał(a):  ubezpieczenie to jest bardzo wazna kwestia. moj tato jest brokerem i mam na wszystko, o turycztycznych, wiadomo, tez nie zapominam i zawsze ubezpieczam rodzine. nie martwie sie tylko o samochod bo z leasingu firma już mi wszystko zapewnia i problem z głowy totalnie

Leasing potrafi miec bardzo dobre oferty ubezpieczniowe w pakiecie Wesoly Jest parę na rynku ofert, któe załatwiają duzo spraw na raz i zdejmuja problem z glowy.


pod warunkiem ze wybierze sie leasingodawce ktory gwarantuje swietne ubezpiecznie, w pakiecie wlasnie. mozna pytac w salonach, wiekszych firmach typu lease plan czy innych i porownac sobie


(13-12-2017 12:42) #23

RE: Ubezpieczenia

Ja przy ostatniej swojej podróży korzystałem z ubezpieczenia jakie oferuje firma https://www.gothaer.pl/ Niewiele osób kupuje ubezpieczenie, jeśli podróżuje po Polsce. W końcu służbę zdrowia, koszty ratownictwa mamy tu za darmo, po co więc niepotrzebnie wyrzucać pieniądze? Ale ubezpieczenie to nie tylko koszty leczenia. Krajowe polisy zapewniają ubezpieczenie NNW, pokrywają koszty leczenia w prywatnych placówkach, koszty rehabilitacji. Można też ubezpieczyć bagaż i sprzęt sportowy. Warto taką ochronę mieć, zwłaszcza, że ubezpieczenia krajowe są śmiesznie tanie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 12:42 przez ynos89.)


(17-01-2018 18:45) #25

RE: Ubezpieczenia

A co w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych? Macie może w tym obszarze jakieś doświadczenie? Ja się zastanawiam, czy na przykład to ubezpieczenie oc w ubezpieczeniaonline.pl byłoby ok. Co o tym myślicie?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2018 16:15 przez ollena.)

W życiu zdarzają się takie chwile , które wpływają na to, za kogo się później uważasz.

(15-02-2018 11:53) #26

RE: Ubezpieczenia

A co sądzicie, drodzy moi o ubezpieczeniach typu auto assistance? Sama do tej pory nie korzystałam z dobrowolnych polis, ale teraz poważnie się nad tym zastanawiam. Mój mąż twierdzi, że takie rozwiązane byłoby bardzo pomocne. Poczytałam trochę - http://www.ubezpieczenia1.pl/auto-assist...ie-zwroci/ i taka polisa wygląda bardzo kusząco. CHciałam jednak się z kimś skonsultować i sprawdzić, jak to ubezpieczenie wygląda w praktyce. Będę bardzo wdzięczna za Wasze podpowiedzi.



(25-04-2018 20:35) #28

RE: Ubezpieczenia

Namiar wygląda na bardzo solidny. Rozmyślę nad jego wykorzystaniem.


Podobno najłatwiej steruje się latwcem jednolinkowym. Nieprawda. Mężczyzną[/i]

(01-06-2018 10:29) #29

RE: Ubezpieczenia

Jak najbardziej warto jest się ubezpieczyć. Nie jest to duzy koszt miesięcznie, a jednak jeśli wydarzy się coś niespodziewanego to możemy uzyskać zastrzyk gotówki, który pomoże nam opłacić:
leczenie
rehabilitację
spłątę kredytu

Ciekawą opcją są również pakiety medyczne. Taki pakiet można sobie wykupić samodzielnie, czasami firma coś takiego oferuje dla pracownika:
http://uroda-nasza.pl/co-to-sa-pakiety-medyczne/

Na stronie możecie sobie poczytac na czym polega taki właśnie pakiet.


(05-01-2022 14:50) #30

RE: Ubezpieczenia

Tutaj macie info - https://www.worldmap.pl/ekuz-na-zagranic...potrzebny/ Samo EKUZ nie wystarczy, macie tam ochronę, która działa na takich samych zasadach, jak w przypadku mieszkańców danego kraju. To zbyt mało. Potrzebne jest ubezpieczenie. Inaczej mogą się pojawić problemy.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek