Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Ubezpieczenie
(26-09-2012 21:06) #1

Ubezpieczenie

Małe miasteczko, obok siebie mieszka dwóch myśliwych. Po każdym polowaniu jeden targa zawsze do domu niedźwiedzia, drugi przeważnie nic. Koleś w końcu nie wytrzymał i poszedł zapytać sąsiada o co chodzi z tymi niedźwiedziami, kolega nie chciał zdradzić tajemnicy, ale umówili się na drugi dzień na wspólne polowanie. Wyruszyli rano, specjalista od niedźwiedzi zabrał ze sobą psa - Pimpusia. Idą przez las, nagle zauważyli niedźwiedzia siedzącego na drzewie. Ten od Pimpusia mówi:
- Teraz uważaj, ja wchodzę na drzewo, strącam niedźwiedzia, a Pimpuś zar*cha go na śmierć.
Drugi na to:
- Dobra stary, tylko po co nam w takim razie strzelby?
- Po to, że jakby się zdarzyło, że niedźwiedź strąci mnie, to od razu zastrzel Pimpusia.


(26-05-2017 14:00) #2

RE: Ubezpieczenie

A słyszeliście o Internetowych porównywarkach? Takie narzędzie porównuje ceny i wybiera najlepszą dla nas ofertę. Są także porównywarki do ubezpieczeń np ta: http://www.ubezpieczeniazyciowe.pl/ - moim zdaniem naprawdę przydatne narzędzie jeśli komuś zależy na oszczędności.


(18-01-2018 19:57) #3

RE: Ubezpieczenie

Hejka. Poszukuję właśnie jakiegoś sensownego ubezpieczenia na życie... Czy mieliście może kiedyś styczność z tym tematem? Ja się zastanawiam na przykład nad tym rankingiem Rankingubezpieczennazycie.pl. Co myślicie?


Zazdrość rodzi się w nas nie wiadomo gdzie, jak nowotwór, i bez żadnej logiki swobodnie się rozrasta.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek