Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Umowa darowizny
(13-05-2011 10:46) #1

Umowa darowizny

Sporządzona dnia ................. 200... r. w ...................................

Ja, posażony/a a zarazem szczodrobliwy/a, hojny/a i szlachetny/a
........................................ urodzony/a dnia ............................... posługujący/a się dowodem osobistym serii .................................. o numerze ...................................., NIP ....................................... zamieszkały/a w wytwornej dzielnicy ...........................................
przy ulicy ........................................... oświadczam, że obdarowuję częścią mojego ciężko wypracowanego majątku zubożałego, a będącego w nieustannej potrzebie życiowej niedojdę:
............................................, którego trzeba wspomóc, bo inaczej zdechnie z głodu, brudu, zimna i innych niesprzyjających warunków socjalno-bytowych, urodzonego dnia............................................
w ................................., posługującego się dowodem osobistym serii ................................ o numerze .................................... NIP......................................... zamieszkałego w ....................................., dzielnicy slamsów przy ulicy
.......................................... banalną dla mnie, a ogromną w porównaniu z jego dochodami kwotą w wysokości ........................... (słownie: .................................................zł.)
z przeznaczeniem na opłacenie ....................................................

Jest to pierwsza darowizna dokonana w ciągu ostatnich pięciu lat na rzecz obdarowanego ...................................., który jest dla mnie jak kula u nogi.

Ja, .............................. ubogi krewny darczyńcy oświadczam, że przyjmuję dar z nieukrywanym zdziwieniem, lecz z szaloną wdzięcznością. Zobowiązuję się przeznaczyć darowiznę na cel określony w umowie, choć uważam, że nie o polepszenie mojego zdrowia/wykształcenia tu chodzi.

Podejrzewam, iż nie jest to dar ze szczerego serca płynący, lecz służący, jak zwykle to bywa, pomnożeniu majątku i tak już obrzydliwie zamożnego krewnego.

Ale i tak się cieszę, że choć dostałem.

Darczyńca Obdarowany

....................................... .....................................





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek