Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Umowa przedmałżeńska
(08-12-2010 11:01) #1

Umowa przedmałżeńska

Ja, niżej podpisana kobieta, wyrażająca zgodę na propozycje małżeństwa, akceptuje poniższe postanowienia:

§ 1.
Jeśli nie będę miała orgazmu zaraz po tym jak pijany wdrapiesz się na mnie i po "pełnych" 5 minutach pompowania i sapania jak starzec z astma, będę grzecznie udawać, ze mam.

§ 1.01
Będzie to mistrzowska gra aktorska, zawierająca moje krzyki np.: "Wiec TAK wygląda brudny sex!" oraz zobowiązuje się także do wierzgania i jęczenia jak kot ukłuty pinezka.

§ 1.02
Nigdy nie będę prosić o dłuższą grę wstępną!

§ 2.
Całkowicie rozumiem, ze rola kobiety w każdym związku to branie winy na siebie. Wiec jeśli przytrząśniesz sobie palec drzwiami lub przegra Twoja ulubiona drużyna, zgadzam się aby to była moja wina. Nawet jeśli mnie tam nie było.

§ 3.
Zawsze kiedy, wybiorę się na spotkanie z przyjaciółkami na plotki, będę mówiła, że masz większego członka niz. Himalajski jak, a każdy słoń mógłby zazdrościć Ci genitalni.

§ 3.01
Będę "często" wspominać o Twojej seksualnej potencji i tych cudownych, długich godzinach w sypialni.

§ 3.02
I będę to także powtarzać Twoim kumplom. Często.

§ 4.
Po seksie (którego nigdy nie nazwę "uprawianiem miłości"), nie będę oczekiwać, że będziesz mnie tulił tak długo, aż odpadnie Ci ramie. Nie będę Cię tez denerwować - wpychając Ci moje włosy w twarz.

§ 4.01
Nigdy, przenigdy nie będę nazywać Twojego członka śmiesznymi zdrobnieniami.

§ 5.
W łóżku będę wciąż nalegać na nowe pozycje. Zwłaszcza te, w których Ty sobie spokojnie leżysz, a ja robię cala resztę.

§ 5.01
Bezwzględnie przesłucham wszystkie moje koleżanki i jeśli któreś będą miały skłonności biseksualne, to zaprośże je na obiad. A potem schowam ich kluczyki do samochodu, aby zmusić je do zostania na noc.

§ 5.02
Zobowiązuje się do codziennego uczęszczania na 2 godziny aerobiku, aby utrzymać moje ciało w idealnej kondycji i figurze. Nawet wtedy, gdy piwo, które pijesz sprawi, ze będziesz wyglądać jakbyś był w 9 miesiącu ciąży.

§ 5.03
Obiecuje nigdy nie wypominać Ci łysienia, ani brzuszka czy oklapłych pośladków.

§ 5.04
Obiecuje ogolić każdy "możliwy" centymetr mojego ciała oraz, ze zawsze będę kochać Twój "tygodniowy" zarost.

§ 6.
Po tym jak się rozejdziemy, nigdy nie prześpię z żadnym z Twoich przyjaciół czy znajomych. Ani nikogo innego kogo kiedykolwiek poznałeś. Nawet jeśli widziałeś te osobę tylko jeden dzień. A jeśli jakiś facet będzie chciał ze mną choć pogadać, od razu szczerze przyznam, ze żaden nie będzie mógł mnie tak zaspokoić jak Ty to robiłeś.

§ 6.01
Rozumiem, ze wszelkie mechaniczne urządzenia, takie jak: samochody, gry komputerowe, a nawet pilot od telewizora są po za kobiecym umysłem. Zrobię z siebie idiotkę, jeśli będę chciała, któreś z nich używać, wiec jeśli cos jest mechanicznego to Ty się tym zajmujesz.

§ 6.02
Oczywiście po za pewnymi wyjątkami, takimi jak: żelazko, zmywarka i suszarka, piecyk, lodówka, pojemnik na śmieci, odkurzacz, pieluchy i sedes.

Będąc zdrowa na umyśle i ciele, wstępuje w ten związek małżeński i zobowiązuje się do bezdyskusyjnego przestrzegania powyższego kontraktu.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek