Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(26-09-2017 12:42) #1

URSA

Cześć. Słuchajcie czy słyszeliście kiedyś o firmie URSA? Produkuję ona wełnę mineralną i wełnę szklaną, która doskonale izoluje dach, poddasze czy ściany. Zastanawiam się czy ta firma jest sprawdzona. Ktoś coś? Wpadłam na https://polskiecentrumdachowe.pl/produkt...lana/ursa/ wszystko wyjaśnione, wytłumaczone. Odezwę się do nich, mam nadzieję, że będą mieli na stanie ten materiał.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2017 13:15 przez bacca.)

(28-06-2018 13:10) #2

RE: URSA

Ja mam z grubsza to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...


Marchewki są jak środkowe dziecko: nikt na ich punkcie nie szaleje, ale wszyscy je lubią.

(28-08-2018 14:14) #3

RE: URSA

Według mnie jest to zadanie dla specjalisty z tego obszaru. Można dzięki temu oszczędzić sobie naprawdę wielu różnych trudności.


Śniło mi się tej nocy, że znowu byłam w Manderley.

(24-10-2018 16:45) #4

RE: URSA

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady! Z całą pewnością przydadzą mi się one Wesoly


Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz – Dwight Eisenhower

(16-11-2018 14:08) #5

RE: URSA

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w tym zakresie. Dlatego też ciężko będzie mi pomóc.


Ważne, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i przed niczym nie uciekasz. Kiedy jesteś świadomie sobą i kochasz ten stan – jesteś szczęśliwy – Beata Pawlikowska

(20-12-2018 16:28) #6

RE: URSA

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.


(15-01-2019 19:27) #7

RE: URSA

Sądzę, że warto byłoby się doradzić w tej materii znajomych. Nie powinno być z tym większych trudności.


Węże też wyglądają całkiem milusiom dopóki nie wgryzą ci się w szyję.

(30-01-2019 16:47) #8

RE: URSA

Sądzę, że warto się w tym temacie doradzić znajomych. Na pewno będą w stanie pomóc.


Nie będzie miał nigdy prawdziwych przyjaciół ten, kto nie lęka się robić sobie wrogów.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek