Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Usuń zmarszczki laserem !
(03-01-2017 22:02) #1

Usuń zmarszczki laserem !

Szukacie specjalistów czy porad jak można usunąć w dzisiejszych czasach zmarszczki ? Według mnie jedyną najbezpieczniejszą metodą jest zabieg w zakresie medycyny estetycznej. Ostatnio poddałam się takiemu zabiegowi u doktora Tarkiewicz usuwanie zmarszczek lublin który wykonał dla mnie profesjonalną robotę i teraz znowu mogę się czuć jak młoda kobieta !


(21-09-2018 16:45) #2

RE: Usuń zmarszczki laserem !

Powiem szczerze, że nie byłam zbyt pozytywnie nastawiona do zabiegów tego typu, ale na stronie: http://dermapoint.pl/laseroterapia/ przeczytałam sporo szczegółów na ich temat i zdecydowałam się umówić na wizytę. W tym momencie jestem już po pierwszym zabiegu i naprawdę efekty mnie zaskoczyły. Zmarszczki znacznie się zniwelowały i nawet moja znajoma zauważyła, że coś się zmieniło i z tego wszystkiego ona również zdecydowała się na taki zabieg.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2018 16:47 przez jesienny_lisc.)

(10-10-2018 13:30) #3

RE: Usuń zmarszczki laserem !

Poczytajcie o laserze o nazwie Pixel RF: http://jadoreinstytut.com/pixel-rf-rozst...surfacing/ , bo pozwala na redukcję zmarszczek, wpływa na odmłodzenie skóry oraz daje efekt delikatnego liftingu. Zabieg nim trwa na ogół od 30-45 minut, na ogół zalecanych jest od 3 do 5 sesji zabiegowych wykonywanych w odstępach od 2 do 5 tygodni. Efekty zabiegów PIXEL RF widoczne są niemal po pierwszej kuracji. To na prawdę nowoczesna metoda poprawiania urody!


(15-10-2018 11:52) #4

RE: Usuń zmarszczki laserem !

Hmmm nie jestem przekonany czy laser to akurat dobry pomysł na zmarszczki. Z pewnych metod to na pewno stosuje się kwas hialuronowy i botoks. W dobrych miejscach taki jak Smile.Expert we Wrocławiu są bardzo bezpieczne i nieinwazyjne. Dużo ludzi z nich korzysta.
Ogólnie cała medycyna estetyczna się teraz bardzo rozwija.
Fajnie że coraz więcej osób dba o siebie i to widać! Oczko


(20-10-2018 15:49) #5

RE: Usuń zmarszczki laserem !

Moim zdaniem sa takie zmarszczki, ktorych juz nie da sie inaczej zniwelowac niz laserem, ale w takim przypadku warto zdecydowac sie na najlepsza technologie. Moja babcia np wybierala zabieg w https://bienkowscyclinic.pl/kategorie-za...-medyczne/ - bo maja naprawde swietna opieke i niesamowicie dobra technologie Zęby


(19-12-2018 14:18) #6

RE: Usuń zmarszczki laserem !

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.


Nie lubiła złych słów, bała się ich jak
ognia, bo wwiercały się w duszę i rozpleniały niczym robactwo.

(05-01-2019 14:14) #7

RE: Usuń zmarszczki laserem !

Na pewno warto rozeznać się w tym temacie wśród znajomych. Powinni być w stanie pomóc.


Dobre rzeczy utrudniają wybór,złe rzeczy nie pozostawiają wyboru.

(30-01-2019 14:49) #8

RE: Usuń zmarszczki laserem !

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.


Ilu ludzi przypada na jednego człowieka?

(20-03-2019 22:27) #9

RE: Usuń zmarszczki laserem !

A ja uważam, że jeśli można coś w sobie poprawić, to czemu nie? Sama kilka razy byłam na zabiegach poprawiających wygląd twarzy. Moim zdaniem najlepiej wyposażone i najbardziej profesjonalne są gabinety medycyny estetycznej we Wrocławiu .Nie ma w tym nic złego, że chce się dobrze wyglądać mając "swoje lata"

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2019 22:28 przez pampara.)

(24-02-2020 18:00) #10

RE: Usuń zmarszczki laserem !

No ja wam powiem że myślałam o usunięci zmarszczek laserem ale zdecydowałam się na mniej inwazyjny zabieg czyli lipofilling w klinice http://klinikagrzesiak.pl/ w Warszawie. Efekt jest bardzo dobry, właścicielka widać że jest specjalistką od tego typu zabiegów. Wyglądam młodziej.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek