Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Uszkodzony bagaż.
(14-08-2017 19:52) #1

Uszkodzony bagaż.

Cześć! Czy mieliście kiedyś taką sytuację jak ja? Mój bagaż został zniszczony, chodzi mi o lotnisko i loty. Podobno można ubiegać się o odszkodowanie, polecicie jakieś sprawdzone firmy? Znalazłam taką firmę http://airlex.eu/. Mają dobre opinie i tak się zastanawiam nad nimi. Czy w ogóle warto, mam jakąś szansę?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2017 13:50 przez kierowczyni.)

(28-06-2018 13:03) #2

RE: Uszkodzony bagaż.

A może warto poszperać w tej kwestii w Internecie. Sądzę, że to może być bardzo dobra opcja.


Marchewki są jak środkowe dziecko: nikt na ich punkcie nie szaleje, ale wszyscy je lubią.

(16-10-2018 11:35) #3

RE: Uszkodzony bagaż.

Warto popytać o to znajomych. Moim zdaniem to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.


Ludzie postępują właściwie nie dlatego, że chcą zmienić świat, ale dlatego, że nie chcą, by świat ich zmienił – Michael Josephson

(25-10-2018 15:57) #4

RE: Uszkodzony bagaż.

Ja się z grubsza zgadzam z moim przedmówcą... Nic dodać oraz nic ująć.


(19-12-2018 14:24) #5

RE: Uszkodzony bagaż.

Nie mam zdania w tym temacie. Nie znam się na tym.


Nie lubiła złych słów, bała się ich jak
ognia, bo wwiercały się w duszę i rozpleniały niczym robactwo.

(04-01-2019 16:09) #6

RE: Uszkodzony bagaż.

Może warto w tym temacie popytać znajomych? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.


(28-01-2019 15:37) #7

RE: Uszkodzony bagaż.

Według mnie znajomi jak najbardziej będą w stanie w tym zakresie tematycznym pomóc. Nie powinno być z tym większych trudności.


Człowiek jest dla człowieka pierwszą rzeczywistością.

(30-01-2019 16:50) #8

RE: Uszkodzony bagaż.

Zgadzam się całkowicie z moim przedmówcą. Nic dodać i nic ująć.


Nie będzie miał nigdy prawdziwych przyjaciół ten, kto nie lęka się robić sobie wrogów.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek