Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościUważaj na mazurskich lekarzy! (16+)
(19-12-2011 21:40) #1

Uważaj na mazurskich lekarzy! (16+)

Wakacje, czas urlopów, wielu z nas podróżuje... Dzisiaj opowieść specjalnie ku przestrodze dla odwiedzających Mazury. Po przeczytaniu pamiętajcie: Ten lekarz nadal przyjmuje! Oczko

W pewnej mazurskiej miejscowości żył sobie facet. Ale nie był to taki zwykły facet, tylko facet, do którego należał rekord w księdze Guinnes’a w długości tego.... sami wiecie czego. Facet ciągle dostawał zaproszenia ze "znanych" wytwórni filmowych do statystowania w charakterze "ozdobnika" w ambitnych filmach "przyrodniczych" klasy xxx. Zarabiał kupę kasy. Aż pewnego razu odpadły mu jajca. Po prostu "wzięły" i odpadły.
Gość szybko wsadził je do pudełka, obłożył lodem i pędem pojechał do szpitala w Olsztynie. Wpadł do gabinetu chirurgicznego:
- Panie doktorze ratuj pan!!!
Chirurg popatrzył, pokiwał głową i powiedział:
- Po jasną cholerę wrzucił pan jajca do lodu? Wszystko pan odmroził. Teraz nawet, jeśli je przyszyję to nic nie będzie pracować.
- Panie doktorze - krzyknął pacjent - niech pan szyje. Nawet, jeśli nic nie będzie pracować, to chociaż wygląd przyzwoity będzie.
Chirurg przeprowadził operację, ale stało się tak jak mówił. Facetowi przestał stawać. Skończyły się zaproszenia do udziału w filmach, skończyły się pieniążki, których spora kwota poszła też na operację (nie była refundowana przez NFZ - przyp aut.) i facet z dnia na dzień został żebrakiem. Zaczął mieszkać na dworcach, jadać resztki z dworcowych restauracji, pić tylko wodę z dworcowych umywalek. "DOŚĆ" pomyślał i poszedł skończyć ze sobą. Przywiązał do szyi kamień i skoczył z pomostu w Mrągowie do jeziora Czos.
Już był na dnie i zamierzał wypuścić z płuc całe powietrze, gdy zobaczył złotą rybkę.
- Co, topisz się? - Zapytała rybka ludzkim głosem
Pokiwał głową.
- A ty wiesz, że ten chirurg z Olsztyna oszukał cię. - Kontynuowała rybka - On ci wmówił, że nie będzie ci stawał i ty w to uwierzyłeś. Jeśli obiecasz mi, że wyruchasz za karę tego konowała to uwolnię cię od tego kamienia i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze.
Gość pokiwał głową, sznur pękł i facet wydostał się na brzeg. Zerknął w stronę siedzących na plaży dziewczyn i poczuł jak zaczyna mu przybywać "ciała" w spodniach.
Ucieszył się strasznie a zaraz potem złapał okazję do Olsztyna i po dwóch godzinach wpadł do gabinetu chirurga. Złapał medyka, ściągnął mu majtki, rzucił na biurko i przeleciał go najklasyczniej w świecie w dupala.
- No i jak się teraz czujesz ty głupi ch*ju ? - Zapytał po skończonym "akcie", ciężko dyszącego lekarza.
- Głupi??? - Wysapał lekarz. - Skończyły ci się pieniądze i zostałeś żebrakiem?
- Tak - odpowiedział zdziwiony facet.
- Chciałeś ze sobą skończyć i spotkałeś złotą rybkę?
- Tak - odparł jeszcze bardziej zdziwiony
- I to ona powiedziała ci, żebyś mnie wyruchał.
- TAK
- No widzisz, czy gdybym był głupi to dla pięciu minut przyjemności wymyśliłbym taką zaje**stą kombinację?

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek